4204 produktov
AT-x210-16GT Enterprise Edge Switch OVERVIEW The Allied Telesis AT-x210-16GT features 14 x 10/100/1000T ports and 2 x Gigabit-SFP combo uplink ports for network access applications and provides an impressive set of features in an affordable package. The compact footprint, reduced heat dissipation and silent operation of the AT-x210-16GT makes it ideal for desktop applications or anywhere space is limited. FEATURES • AlliedWare Plus™ CLI and Web Interface • Tri-Authentication • Storm Protection • Access Control Lists (ACL) • Ethernet Protection Switched Rings (EPSRing™) • Industry-leading Quality of Service (QoS) • Loop Protection Frames prevent loops • Link Aggregation • Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) Snooping • Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Protection • Voice VLAN • Voice, video and data convergence • IPv6 management • Find Me device locator • Fanless for silent operation SPECIFICATIONS 10/100/1000T (RJ-45) copper ports • 14 SFP and 10/100/1000t combo ports • 2 Total ports • 16 Switching fabric • 36 Gbps Forwarding rate • 23.8 Mpps Height • 44 mm Width • 341 mm Depth • 210 mm Mounting • Desktop Weight • 2.0 kg Performance • Up to 8K MAC addresses • 256 VLANs (4K VLAN IDs) • 128MB DDR SDRAM • 64MB flash memory • Packet Buffer memory: 512KB • Supports 9kB jumbo frames • Wirespeed forwarding Reliability • Modular AlliedWare Plus operating system • Full environmental monitoring of PSU internal temperature and internal voltages. SNMP traps alert network managers in case of any failure Flexibility and Compatibility • SFP ports will support any combination of 10/100/1000T, 100X, 100FX, 100BX, 1000X, 1000SX, 1000LX, 1000ZX or 1000ZX CWDM SFPs ENVIRONMENTAL SPECIFICATIONS Operating temperature range • 0°C to 40°C • 0°C to 35°C with AT-SPLX40 or AT-SPZX80 or AT-SPFX/2 or AT-SPFX/15 Storage temperature range: • -25°C to 70°C Operating relative humidity range • 5% to 90% non-condensing Storage relative humidity range • 5% to 95% non-condensing Operating altitude • 3,048 meters maximum Electrical Approvals and Compliances • EMC: EN55022 class A, FCC class A, VCCI class A • Immunity: EN55024, EN61000-3-levels 2 (Harmonics), and 3 (Flicker) – AC models only Safety • Standards: UL60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03, EN60950-1, EN60825-1, AS/NZS 60950.1 • Certification: UL, cUL, TUV
od 422 €
Porovnať ceny
Model: Allied Telesis FS750/20 - 50 Switch: Ano Provedení: Do racku Konektory: *2x SFP *16x port 10/100TX (RJ-45) *2x 10/100/1000T (RJ-45) PoE: Ne Napájení: 7.6 W Rozměry: 330 x 44 x 180 mm (Š x V x H) Hmotnost: 2,2 Kg Záruka: 2 roky
od 204 €
Porovnať ceny
D-Link DGS-108GL Kovový 8-portový Gigabit stolní switch D-Link DGS-108GL je 8-portový Gigabit Ethernet neřízený stolní přepínač v pevném kovovém pouzdře, které zajišťuje jeho dlouhou životnost. Switch nabízí 8 Gigabit LAN portů 10/100/1000M RJ-45 pro vysokorychlostní kabelové připojení. Instalace je velmi snadná, jedná se o zařízení typu plug-and-play bez nutnosti konfigurace. DGS-108GL je cenově efektivním a spolehlivým řešením pro domácnosti, kanceláře (SOHO) a pro malé a střední firmy (SMB). Prioritizace provozu IEEE 802.1p QoS zajišťuje spolehlivý přenos multimediálních služeb, jako je přenos hlasu nebo videa. Vestavěná funkce IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE) snižuje spotřebu energie tím, že detekuje nevyužívané porty nebo připojení krátkými kabely a snižuje tak příkon portů. Energeticky efektivní design přepínače snižuje vyzařované teplo a umožňuje pasivní chlazení přepínače. Tzn. switch je v provedení bez ventilátoru a díky tichému provozu lze použít i přímo na stole v domácnosti nebo kanceláři. Na switch výrobce poskytuje záruku 5 let. TECHNICKÉ VLASTNOSTI Rozhraní: 8x 10/100/1000 Mb/s LAN porty RJ-45 s Auto-MDI/MDIX Přepínací kapacita: 16 Gb/s Velikost MAC tabulky: 4K LED indikace: linka / aktivita (per port), napájení Standardy rozhraní: IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab, 1000BASE-T, IEEE 802.3az (EEE) Řízení toku: IEEE 802.3x Flow Control Prioritizace provozu: IEEE 802.1p QoS Rozměry: 140 x 67 x 26 mm Hmotnost: 240g Napájení: 5V DC / 1A, napájecí adaptér součástí Maximální spotřeba energie: 4,31 W Provozní teploty: 0 °C až 40 °C Certifikace: CE, FCC, RoHS Záruka výrobce: 5 let
od 24 €
Porovnať ceny
D-Link DGS-1210-10P/ME - 10-portový Gigabitový PoE Metro Ethernet Switch * ideální pro Metro Ethernet * podporuje 802.3at Power over Ethernet * vylepšené zabezpečení sítě s IP-MAC Port-Binding (IMPB), Access Control List (ACL) a IEEE 802.1X * integrovaná přepěťová ochrana 6kV, obnova ERPS pod 50ms a Dying Gasp poskytují optimální spolehlivost * PoE budget 78W Typ switche: Fully Managed Porty: * 8x 10/100/1000BASE-T PoE * 2x 1000M SFP * 1x Console (rj-45) * 1x napájecí * bezpečnostní slot Kensington Switch kapacita: 20Gb/s Max. rychlost přeposílání paketů: 14,88Mp/s PoE: Ano Tabulka MAC adres: 16000 Max. spotřeba energie: * s PoE: 101,7W * bez PoE: 17,9W Maximální odvod tepla: 307,703 BTU/hod Rychlost CPU: 400MHz Velikost DRAM: 256MB Velikost paměti Flash: 32MB Velikost vyrovnávací paměti paketů: 1,5MB Ventilátor: Ne Maximální počet IP rozhraní: 4 Rozměry: 280x180x44mm Hmotnost: 1,92kg Odkaz na stránku výrobce: https://www.dlink.com/en/products/dgs-1210-10pme-10-port-gigabit-poe-metro-ethernet-switch OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.
od 305 €
Porovnať ceny
Model: Aruba 8100 Určeno pro: Rack Konektory: *24x ports 100M/1/2.5/5/10 GbE *4x ports 1/GbE/10GbE (SFP/SFP+) *4x ports 40GbE/100GbE (QSFP+/QSFP28) Napájení: 400 W Rozměry: 442 x 44 x 406 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 8.30 kg Záruka: Doživotní
od 23128 €
Porovnať ceny
Model: HPE Aruba Networking 6200F Switch: Ano Určeno pro: Rack Konektory: *24x ports 10/100/1000BaseT ports *4x 1/10G SFP+ ports *1x USB-C Console Port *1x OOBM port *1x USB Type-A Host port PoE: Ano Napájení: 370 W Rozměry: 442 x 43 x 327 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 4.90 kg Záruka: Doživotní
od 3097 €
Porovnať ceny
D-Link DSS-200G-28MP/E 28-Port Gigabit Ethernet PoE+ Surveillance Switch Tyto přepínače byly navrženy tak, aby splňovaly požadavky na dohled pro podniky všech velikostí, s funkcemi jako je podpora energeticky náročných PTZ kamer, vysokým PoE výkonem, Auto Surveillance VLAN a přepěťovou ochranou. Switche jsou ideální pro použití u IP dohledových systémů. Technické specifikace Obecné Velikost *19 palců *1U výška Počet portů *24 x 10/100/1000 Mbps PoE *4 x Combo 1000 Mbps Funkcionalita portů *Vyhovuje IEEE 802.3 *Vyhovuje IEEE 802.3u *Vyhovuje IEEE 802.3ab *Vyhovuje standardu IEEE 802.3af/802.3at *IEEE 802.3bt (pouze DSS-200G-10MPP/26MPP) *IEEE 802.3x Flow Control podporuje plně duplexní režim *Podporuje manuální/automatickou konfiguraci MDI/MDIX *Automatické vyjednávání *Podporuje poloviční/plně duplexní provoz *Kompatibilní s IEEE 802.3az Výkon Přepínací kapacita *56 Gbps Maximální rychlost přeposílání *41.67 Mpps Velikost tabulky MAC adres *8K záznamů Packet Buffer *4,1 MBit Paměť CPU *DDR3 128 MB Flash paměť * 32 MB PoE PoE standard *IEEE 802.3af *IEEE 802.3at PoE port *1-8 Rozpočet napájení PoE *370W *30 W max. na PoE port Spotřeba energie Pohotovostní režim *15,12 W Maximální spotřeba energie *425,9 W (PoE zapnuto) *25,5 W (PoE vypnuto) Fyzické Vstup napájení *100 až 240 V AC *50 až 60 Hz interní napájecí zdroj MTBF *331 732 hodin Akustika *53 dB(A) Odvod tepla *190,74 BTU/hod Hmotnost *2,86 kg Rozměry *440 x 208 x 44 mm Větráky *2 Provozní teplota *-5 až 50 °C (23 až 122 °F) Skladovací teplota *-40 až 70 °C (-40 až 158 °F) Provozní vlhkost * 0 % až 95 % nekondenzující Skladovací vlhkost * 0 % až 95 % nekondenzující EMI *FCC/IC, CE, BSMI Bezpečnost *cUL, UL, LVD, CB, BSMI Softwarové funkce VLAN *VLAN založená na portech *802.1Q označené VLAN *Automatický dohled VLAN *Hlasová VLAN *Správa VLAN * Asymetrická VLAN *VLAN Group *-Podporuje 128 statických skupin VLAN *-Max. 4094 VID Vlastnosti L2 * Řízení průtoku *802,3x řízení toku *Prevence blokování HOL *Jumbo rámce až do 10 240 bajtů * IGMP Snooping * Snooping IGMP v1/v2 *Podporuje 64 skupin * IGMP Snooping Querier *Agregace odkazů 802.3ad: *Ethernet Ring Protection Switching *G.8032 ERPS * Detekce zpětné smyčky * Diagnostika kabelů *LLDP *Zrcadlení portu * Jeden ku jednomu * Mnoho ku jedné *Statistika *Tx Dobře *Chyba Tx *Rx Dobře *Chyba Rx *Protokol Spanning Tree *802.1D STP *802,1w RSTP *L2 Multicast *MLD Snooping Quality of Service (QoS) *802.1p Quality of Service *4 fronty na port * Manipulace s frontou * Řízení šířky pásma na základě portu (omezení rychlosti) Bezpečnostní * D-Link Safeguard *Segmentace provozu *Broadcast/Multicast/Unknown Unicast Storm Control *Prevence útoků DoS *SSL
od 464 €
Porovnať ceny
Gigabitový ethernetový přístupový přepínač se statickým směrováním na 3. vrstvě, RIP, vysokou hustotou 10GbE uplinků a modely POE+ pro hlas, video a bezdrátové připojení. Podporuje technologii IRF, která umožňuje agregaci zařízení plug-and-play a agregaci linek mezi více zařízeními, čímž zvyšuje redundanci sítě a využití zdrojů. Obsahuje vestavěné funkce pro správu sítě pomocí Smart Management Center (SmartMC). Zahrnuje energeticky úsporné ekologické konstrukční funkce, jako je automatické přepínání nečinných portů do energeticky úsporného režimu a vypínání nepoužívaných portů. Klíčové vlastnosti *Škálovatelnost a vysoká dostupnost *Komplexní řízení zabezpečení *Zjednodušená správa *Zvýšená kvalita služeb Technické parametry Porty a sloty *(24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports *(2) SFP+ fixed 1000/10000 SFP+ ports *(2) RJ-45 1/10GBASE-T ports Spotřeba *33 W (maximum) Rozměry *4.36 x 44 x 16 cm Hmotnost *2.5 kg Odkaz na stránku výrobce: https://buy.hpe.com/in/en/networking/switches/fixed-port-l3-managed-ethernet-switches/5100-switch-products/hpe-flexnetwork-5140-ei-switch-series/hpe-flexnetwork-5140-24g-2sfp-2xgt-ei-switch/p/R8J41A
od 3963 €
Porovnať ceny
Řada přepínačů Aruba CX 6400 je moderní, flexibilní a inteligentní rodina modulárních přepínačů AOS-CX ideální pro nasazení v podnikových areálech a datových centrech. Díky designu zaměřenému na cloud, který kombinuje plně programovatelný operační systém s Aruba Network Analytics Engine, rozšiřuje Aruba CX 6400 špičkové možnosti monitorování a odstraňování problémů v celé síti.
od 15314 €
Porovnať ceny
24 x 10/100/1000BASE-TX PoE+ ports, 2x SFP+ ports, 2 x SFP+/Stack ports, 1x Expansion module and dual hotswap PSU bays Requires one or two power supply units. 1 year NCP support (Start date is shipment date from ATI - Grace period 90days)
od 5621 €
Porovnať ceny
QGD-3014-16PT-8G - Stolní switch Smart Edge PoE Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/qgd-3014-16pt Funkce Řízený stolní switch QGD-3014-16PT Guardian PoE má šestnáct 30W gigabitových portů PoE, dva kombinované porty Gigabit SFP/RJ45 a dva hostitelské porty 2,5GbE. Díky konstrukci se dvěma procesory, včetně čtyřjádrového procesoru Intel® Celeron® J4125 s frekvencí 1,8 GHz, a čtyřmi 3,5" diskovými pozicemi SATA splňuje zařízení QGD-3014-16PT požadavky pro vysokorychlostní přenos, úložný prostor a výkon virtuálního počítače v dozorovacích aplikacích. Zařízení QGD-3014-16PT, které podporuje virtuální počítače a QTS pro všestranné aplikace, jako jsou QVR Pro, HBS 3 a QuWAN, kombinuje zavedení dozorování, výpočetní výkon pro ukládání videí, vzdálené zálohování a optimalizaci WAN a vytváří inteligentní infrastrukturu pro dozorování a řešení vzdáleného zálohování. OBSAH BALENÍ - QGD-3014-16PT- Napájecí kabel- 16x Šroub s plochou hlavou (pro 3,5" pevný disk) - 12x Šroub s plochou hlavou (pro 2,5" pevný disk) - 2x Drive tray klíče- Ethernetový kabel- Uživatelská příručkaSPECIFIKACE Typ správy - Webová správa CPU- Čtyřjádrový procesor Intel Celeron® J4125 2,0 GHz (navýšení až na 2,7 GHz) Architektura CPU- x86 64 bitůSystémová paměť- 8 GB (2 x 4 GB) Pozice pro diskové jednotky- 4 x 3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/sPočet portů - 161GbE (RJ45) - 14Celkový počet portů PoE- 16USB 3.2 Gen 1 port - 3HDMI výstup- 2Max. spotřeba energie- 250WRozsah vstupního napětí- 100-240 VAC, 50/60 HzTvarový činitel - StolníIndikátory LED- Na port: Spojení/Činnost/Rychlost/PoE- Na systém: Varování/PoE/VentilátorGrafické procesory - Intel® HD Graphics 600Maximální paměť- 8 GB Paměť Flash- 4 GB (dvojitá ochrana OS při spouštění) Provozní teplota- 0 až 40°CProvozní teplota- 0 - 40 °C (32°F - 104°F) Certifikace - CE, FCC, VCCI, BSMI Vyměnitelné za provozu- AnoSloty pro M.2 SSD- 2 (M.2 B-Key SATA 2230) Záruka- 2 rokyVíce informací se dozvíte na stránkách výrobce
od 1107 €
Porovnať ceny
Model: HPE Aruba Networking 6200F Switch: Ano Určeno pro: Rack Konektory: *48x ports 10/100/1000BaseT ports *4x 1/10G SFP+ ports *1x USB-C Console Port *1x OOBM port *1x USB Type-A Host port PoE: Ano Napájení: 740 W Rozměry: 442 x 43 x 327 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 5.10 kg Záruka: Doživotní
od 5858 €
Porovnať ceny
Model: Aruba IOn 1960 Switch: Ano Drátový datový přenos: *RJ-45 - 10/100/1000 *SFP+ - 10GbE Optika: Ano Spínací kapacita: 320 Gbps Propustnost: 238 Mpps Konektory: *48x 10/100/1000 RJ-45 ports *2x SFP+ 10GbE ports PoE: Ano Rozměry: 402 x 442 x 44 mm Hmotnost: 4,9 kg Záruka: Doživotní
od 887 €
Porovnať ceny
Alternativní označení produktu: „C1000-8T-E-2G-L“; „C1000-8T-E-2G-L-RF“ Cisco C1000-8T-E-2G-L Odkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/catalyst-1000-series-switches/nb-06-cat1k-ser-switch-ds-cte-en.html?oid=otren019232 Držáky do racku nejsou součástí balení.
od 391 €
Porovnať ceny
Netgear M4250-40G8XF-PoE++ (GSM4248UX) 40x1G PoE++ 2880W a 8xSFP+ Managed Switch. NETGEAR AV Line M4250 je řada přepínačů od základu podporujících 1Gb audio a video přes IP s přizpůsobeným hardwarem a softwarem. Model M4250 byl postaven od základu pro rostoucí trh AV přes IP a kombinuje roky síťových znalostí v oblasti AV s řadami M4300 a M4500 s osvědčenými postupy předních odborníků na profesionálním trhu. Předkonfigurováno pro použití ihned po vybalení NETGEAR IGMP Plus TM umožňuje okamžité funkce vícesměrového vysílání pro většinu instalací AV přes IP Vyhrazené webové webové grafické rozhraní AV Unikátní rozhraní určené pro profesionály AV s barevně odlišenými profily založenými na portech. Profily pro běžné zvukové protokoly Rychle přiřaďte profily portům pro zvukové konfigurace Dante, AES67 a AVB. AVB Vyžaduje samostatnou licenci. Integrované video profily Podle potřeby lze portům snadno přiřadit speciální profily pro video profily NVX, SVSI, Q-SYS a Dante. Unikátní automatická konfigurace Funkce Auto-trunk a auto-lag automaticky konfiguruje další přepínače M4250 pro použití v hvězdicové topologii. Technické parametry *Rozměry (ŠxHxV): 40 x 350 x 86,4 mm *Hmotnost: 9,76 kg *Rychlost primárního portu: 1 Gigabit *Počet portů: 48 (40x 1G PoE++, 8x SFP+) *PoE porty / rozpočet: 40 PoE ++ (90 W / port), 2 880 W rozpočet *Podpora IGMP: Vylepšená (NETGEAR IGMP Plus™) *Podpora rámce Jumbo: Ano, až 12 kB *Podpora AVB: Ano, je vyžadována elektronická licence *Akustika: Bez ventilátoru nebo 60 dB při 25 °C *Single AC s PoE: 912 W / 3113,57 Btu / hod *Dual AC s PoE: 1998 W / 6821,17 Btu / hod *Tripple AC s PoE: 3523 W / 12027,52 Btu / hod *Bez PoE: 82,6 W / 282 Btu / hod Obsah balení *M4250-40G8XF-PoE++ (GSM4248UX) *Napájecí kabel *Konzolový kabel USB-C a RJ45-DB9 *Standardní držáky pro montáž do racku *Delší držáky pro zapuštěnou montáž *Gumové podložky pro instalaci na stůl *Instalační příručka
od 7297 €
Porovnať ceny
od 7354 €
Porovnať ceny
Stolní switch s 5 gigabitovými porty, 4 porty mají PoE POPIS Neřízený switch TL-SG1005P je vybaven pěti porty s rychlostmi přenosu 10/100/1000 Mb/s, který nevyžaduje žádnou konfiguraci a nabízí 4 porty s napájením PoE (Power over Ethernet). Dokáže automaticky detekovat a napájet jakákoli zařízení PD (Powered Devices), která splňují protokol IEEE 802.3af. V tomto provedení je elektrické napájení přenášeno společně s daty přes stejný kabel, což vám umožňuje rozšířit vaši síť i do míst, kde nejsou elektrické přípojky nebo zásuvky, ale kde chcete použít zařízení, jako jsou přístupové body, IP kamery nebo IP telefony, atd. *5 portů s konektorem RJ45 a rychlostmi přenosu 10/100/1000 Mb/s *4 porty mají napájení PoE a přenášejí data i napájení přes jeden kabel *Spolupracuje s napájenými zařízeními, která splňují protokol IEEE 802.3af, a snadno tak pomůže rozšířit domácí i firemní sítě *Protokol 802.1p/DSCP QoS umožňuje hladký provoz pro aplikace citlivé na latenci *Není nutná žádná konfigurace ani instalace TECHNICKÁ SPECIFIKACE HARDWARE FEATURES Interface *5 10/100/1000Mbps RJ45 Ports *AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX Network Media *10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) *EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) *100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) *EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) *1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) *EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Fan Quantity *Fanless Power Consumption *63.31W (max. with 56w PoE device connected) *4.26W (max. no PoE device connected) External Power Supply *External Power Adapter(Output: 48VDC / 1.25A) PoE Ports (RJ45) *Standard: 802.3 af compliant *PoE Ports: Port1- Port4 *Power Supply: 56W Backbound Bandwidth *10Gbps Mac Address Table *2K Dimensions ( W x D x H ) *3.9 x 3.9 x 1.0 in. (99.8 x 98 x 25 mm) SOFTWARE FEATURES Advanced Features *Compatible With IEEE 802.3af Compliant PDs *Priority Function *Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging *EEE802.3x Flow Control *802.1p/DSCP QoS *IGMP Snooping Transfer Method *Store-And-Forward OTHERS Certification *FCC, CE, RoHS Package Contents *TL-SG1005P, Power Adapter, Installation Guide Consumption *4.26 watts (max. no PD connected) *63.31 watts (max. with 56w PD connected) Environment *Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?) *Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?) *Operating Humidity: 10%~90%RH non-condensing *Storage Humidity: 5%~90%RH non-condensing
od 43 €
Porovnať ceny
Alternativní označení produktu: „C1000-16P-2G-L“; „C1000-16P-2G-L-RF“ Cisco C1000-16P-2G-L Odkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/catalyst-1000-series-switches/nb-06-cat1k-ser-switch-ds-cte-en.html?oid=otren019232 Držáky do racku nejsou součástí balení.
od 815 €
Porovnať ceny
Aruba 2930M 40G 8 Smrt Rte PoE+ 1s Swch Přehled Řada přepínačů Aruba 2930M je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným bezdrátovým a bezdrátovým přístupem. Tyto přístupové přepínače vrstvy 3 se snadno instalují a spravují pomocí pokročilých nástrojů pro správu zabezpečení a správu sítě, jako je Aruba ClearPass Policy Manager a Aruba AirWave. S podporou cloud-based Aruba Central můžete rychle nastavit vzdálené kanceláře s malou nebo žádnou IT podporou. Výkonný Aruba ProVision ASIC přináší výkon a hodnotu s podporou nejnovějších aplikací SDN s programovatelnou budoucí programovatelností pro aplikace zítřka. Vysokovýkonné modulární stohování až pro 10 přepínačů poskytuje plat, protože zvyšujete škálovatelnost a jednoduchost. Modem 2930M podporuje uplink na 10GbE a 40GbE, Dual Modular Power Supplies, až 1440 Wattů PoE +, HPE Smart Rate, vícegigabitový Ethernet, robustní QoS, RIP, Access OSPF směrování, tunelový uzel, PIM, VRRP a IPv6 bez licencování softwaru Povinný. Řada přepínačů Aruba 2930M poskytuje pohodlné a cenově výhodné řešení pro přepínání přístupu, které lze rychle nastavit pomocí funkce Zero Touch Deployment. Přepínače zahrnují omezenou záruku na celou dobu životnosti. JL323A - Management: Fully Managed - Layer 3 Dynamic: L2 switching / L3 Static routing / RIP routing - 36x 10/100/1000 PoE+ RJ45 portů + 4x Combo 10/100/1000BASE-T PoE+ nebo 100/1000Mbps SFP Ports + 8x 802.3bz 1/2.5/5/10GbaseT copper PoE+ ports - 1x Uplink module slot + 1x Stacking Module Slot - Redundantní zdroje (Nejsou součástí balení. Nutno dokoupit zvlášť – JL086A nebo JL087A) - Jednoduchá správa s Zero Touch Provisioning - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku
od 4789 €
Porovnať ceny
JL256A Přehled - Management: Fully Managed - Layer 3 Dynamic: L2 switching / L3 Static routing / RIP routing - 48x PoE 10/100/1000 RJ45 portů + 4x SFP+ 1/10GbE porty - Aruba ClearPass Policy Manager and Aruba Airwave - Doživotní záruka - Oprava výměnou následující pracovní den! - Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku
od 2318 €
Porovnať ceny
CBS220-8P-E-2G - Cisco Business 220 Ethernet Switch Řada Cisco Business 220 jsou cenově dostupné inteligentní přepínače se snadným použitím, zabezpečením a spolehlivostí pro sítě podnikové třídy. Díky intuitivnímu palubnímu panelu, možnostem napájení přes Ethernet (PoE) a přizpůsobitelným funkcím poskytují tyto přepínače spolehlivou obchodní síť v rámci vašich rozpočtových parametrů. Pokud potřebujete síť na špičkové úrovni a cena je nejvyšší prioritou, nabízí řada Cisco Business 220 vynikající řešení. Spolehlivost a výkon - Přepínače byly testovány, aby poskytovaly vysokou dostupnost a výkon, který uživatelé očekávají. Přepínače zrychlují časy přenosu souborů, udržují důležité obchodní aplikace k dispozici a pomáhají vašim zaměstnancům rychleji reagovat na zákazníky i na sebe navzájem. Napájení přes PoE - PoE + zjednodušuje nasazení bezdrátových přístupových bodů, IP telefonie a video dohledu tím, že umožňuje napájení a data přes jediný síťový kabel. Přepínače řady Cisco Business 220 podporují PoE +, který poskytuje až 30 wattů energie na port. Zabezpečení sítě - Rozsáhlé Acces Control Lists (ACL) mohou omezit citlivé části sítě před neoprávněnými uživateli a chránit před síťovými útoky. Prevence útoků typu Denial-of-Service (DOS) pomáhá prodloužit dobu provozu v případě síťového útoku. Optimální energetická účinnost - Přepínače jsou navrženy s podporou Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) a Energy Detect u všech modelů, stejně jako u vybraných modelů bez ventilátorů. Tyto návrhy vám pomohou ušetřit provozní náklady a snížit vaši ekologickou stopu. Snadná konfigurace a nasazení - Jednoduchá a intuitivní webová rozhraní umožňují uživatelům bez rozsáhlých odborných znalostí IT konfigurovat, spravovat a odstraňovat problémy s přepínači během několika minut. Průvodci konfigurací zjednodušují nejběžnější konfigurační úlohy a poskytují nástroj pro nastavení a správu sítě komukoli. PARAMETRY Přepínací kapacita: 20 Gbps Porty: 8x Gigabit ethernet RJ-45, 2x Gigabit ethernet SFP Tabulka Mac adres: až 8 192 MAC adres Seskupení portů: až 8 portů na skupinu VLAN: podpora až 256 virtuálních lokálních sítí současně Rámec Jumbo: až 9 216 PoE: Ano Tlačítko: Reset Typ kabelu: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5 nebo lepší pro 10BASE-T / 100BASE-TX LED: System, Akce, Rychlost Flash: 64 MB CPU memory: 256 MB Vyrovnávací paměť paketů: 4.1 Mb Rozměry: 279 x 170 x 44 mm Hmotnost: 1.18 kg Napájení: externí 100-240 V, 50-60 Hz Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick Operační teplota: 0 - 50°C Skladovací teplota: -20°C až +70°C Provozní vlhkost: 10% až 90% Spotřeba energie: 110V=7,8W; 220V=8,2W Počet ventilátorů: Žádný MTBF (hodin): 315,326 Obsah balení: - Cisco Business 220 switch - Napájecí kabel nebo adaptér - Montážní sada - Instalační příručka Odkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/business-220-series-smart-switches/datasheet-c78-744915.html Držáky do racku jsou součástí balení.
od 143 €
Porovnať ceny
Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál. http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in DGS-3120-48PC Standard to Enhanced Image Upgrade License
od 660 €
Porovnať ceny
Sada pro montáž AT-9000/28SP do racku.
od 67 €
Porovnať ceny
TP-Link držák do 10"/19" racku pro sérii OC/SF/SG Plastový držák do 19" a 10" racku pro kompatibilní produkty TP-Link. Možnost uchycení vpravo nebo vlevo a osazení dvou držáků vedle sebe do jednoho U slotu. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Materiál: plast Barva: šedá Vnitřní rozměry: 100 x 98 x 25 mm Kompatibilita: OC200/SF10005xx/SG105xx/SG1005xx
od 13 €
Porovnať ceny
M4350-24X8F8V Managed switch s 24x PoE++ 10G/Multi-Gig, 8x SFP+ a 8x SFP28 porty Vlastnosti *24x 10G/Multi-Gig PoE++ portů, 8x 10GBASE-X SFP+ a 8x 25GBASE-X SFP28 portů *750W interní napájecí zdroj s rozpočtem 290W pro PoE *1 slot pro modulární napájení (1+1 redundance nebo sdílení EPS) *Podporuje moduly APS600Wv3, APS1200Wv2 a APS2000Wv2 *Celkový PoE rozpočet až 1 770W (záložních 290W) *Virtual Chassis stacking s nonstop přepínáním (NSF) a bezvýpadkovým provozem *Layer 3 směrování: statické, dynamické, policy-based *NETGEAR IGMP Plus™, AV UI a Engage Controller pro snadnou správu *Doživotní záruka NETGEAR ProSAFE® *Výměna zařízení následující pracovní den *TAA compliant verze dostupná Specifikace *Formát: Full width, 1U rack mount *Rozměry (Š x H x V): 440 × 400 × 43,2 mm *Hmotnost: 6,38 kg *Switching fabric: 1,04 Tbps *Ventilátory: Fixed, Front-to-back airflow *Konzole: USB-C (přední) *Out-of-band management: 1x RJ45 10/100/1000 Mbps (zadní) *Úložiště: 2x USB-A (zadní) *Napájení: 750W interní PSU (C14), vypínač zapnutí/vypnutí *Spotřeba (standby / provoz): 96,3 W / 219,6 W *MTBF: až 787 628 hodin (~89 let) při 25 °C Web výrobce: https://www.netgear.com/business/wired/switches/fully-managed/xsm4340v/
od 7860 €
Porovnať ceny
AT-x610-24Ts/X-POE+24 Port PoE+ Gigabit Advanged Layer 3 Switch w/ 4 SFP & w/ 2 SFP+ K tomuto produktu je nutné objednat službu Net.Cover servis.
od 3326 €
Porovnať ceny
Model: HPE Aruba Networking 6200F Switch: Ano Určeno pro: Rack Konektory: *48x ports 10/100/1000BaseT ports *4x 100M/1G SFP ports *1x USB-C Console Port *1x OOBM port *1x USB Type-A Host port PoE: Ano Napájení: 370W Rozměry: 442 x 43 x 304 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 4.87 kg Záruka: Doživotní
od 4038 €
Porovnať ceny
Model: HPE Networking Comware 5960 Switch: Ano Spínací kapacita: 12.8 Tbps Kapacita směrování/přepínání: 12.8 Tbps Funkce: *IMC *CLI *out-of-band management *SNMP Manager *Telnet *FTP Konektory: *32x 400G QSFPDD *2x SFP+ ports Napájení: 830 W Záruka: 1 rok
od 86653 €
Porovnať ceny
SX6632YF Omada 26portový stohovatelný managovaný agregační switch L3 10G se 6 sloty 25G Funkce *26× 10G slotů SFP+ a 6× 25G slotů SFP28 *Přepínací kapacita 820 Gb/s *Fyzické stohování pro vestavěnou redundanci a výkonnost *Funkce L3: RIP, OSPF, ECMP, VRRP, PIM-DM, DHCP Server/Relay *Strategie zabezpečení: ACL, zabezpečení portů, DoS Defend, 802.1X *Vysoká dostupnost díky dvěma napájecím zdrojům vyměnitelným za provozu*, VRRP a ERPS *Centralizovaná správa cloudu prostřednictvím kontroléru Omada SDN *Samostatná správa přes web, CLI, SNMP a RMON Specifikace Hardware Interface *6× 10/25G SFP28 Slots *26× 1/10G SFP+ Slots *2× USB 3.0 Ports *1× RJ45 Console Port *1× USB Type C Console Port *1× RJ45 Management Port Fan Quantity *Four field-replaceable and hot-swappable fans (N+1 redundant) Physical Security Lock *Yes Power Supply *Two field-replaceable and hot-swappable redundant power supplies (100–240 VAC, 50/60 Hz) Power Consumption *86.7 W (110 V/60 Hz) Dimensions ( W x D x H ) *440 × 380 × 44 mm Mounting *Rack Mountable Max Heat Dissipation *295.85 BTU/hr (110 V/60 Hz) Výkon Switching Capacity *820 Gbps Stacking *Stacking Number: 8 *Stacking Port: 25G SFP28 *Stack Bandwidth: Up to 300 Gbps (6 stack ports) Packet Forwarding Rate *610.1 Mpps MAC Address Table *128 K Packet Buffer Memory *8 MB Jumbo Frame *9 KB Software Quality of Service -Class of Service *8 Queues of Priority *Port Priority *IEEE 802.1p Priority *DSCP Priority *Queue Min-Bandwidth *Schedule Mode (SP, WRR, SP+WRR) -Bandwidth Control *Rate Limit *Strom Control -User-Defined OUI -Smoother Performance -Action for Flows *QoS remark (802.1P Remark, DSCP Remark) L3 Features -IP Interfaces: *IPv4: Max 256, IPv6: Max 256 -Static Routing *IPv4: Max 2,048, IPv6: Max 1,024 -Host Route Table: Max 15,300 entries -RIP: Version v1/v2, Max 102,400 *RIPng: Max 51,200 -OSPF: Version v2/v3; *v2: Max 102,400 *v3: Max 51,200 -VRRP: Version v2/v3, Max 64 groups -ECMP: 256 entries, max 32 ECMP Nexhops per Destination -Static ARP *1,024 static entries -Dynamic ARP *24,576 dynamic entries -Proxy ARP -DHCP Server: *Max 8K IP Pools *Max 1,000 Manual Binding Entries -DHCP Relay: *Relayed Interface *Relayed VLAN L2 and L2+ Features -Link Aggregation *Static link aggregation *802.3ad LACP *Up to 8 ports per group *Up to 120 LAG Groups -Spanning Tree Protocol *802.1d STP *802.1w RSTP *802.1s MSTP *Up to 64 MSTI instances (4 at Omada controller mode) *STP Security: TC Protect, BPDU Filter, BPDU Protect, Root Protect, Loop Protect -Loopback Detection *Port based *VLAN based -Flow Control *802.3x Flow Control -Supports 4,093 IGMP groups -ERPS: Up to 64 ERPS rings -Mirroring *Port Mirroring *CPU Mirroring *One-to-One *Many-to-One *Tx/Rx/Both -RSPAN -Mac Address *MAC Address Table *Static MAC: Max 128 entries *Dynamic MAC Address: Max 128K entries *Filtering MAC Address: Max 128 entries *Virtual MAC (only supported in standalone mode) Advanced Features -Automatic Device Discovery -Batch Configuration -Batch Firmware Upgrading -Intelligent Network Monitoring -Abnormal Event Warnings -Unified Configuration -Reboot Schedule ISP Features -802.3ah Ethernet Link OAM -L2PT (Layer 2 Protocol Tunneling) -Device Link Detect Protocol (DLDP) -DDM -sFlow -PPPoE ID Insertion VLAN -VLAN Group (802.1q VLAN) *Max 4K VLAN Groups -802.1Q Tagged VLAN -MAC VLAN entries: 200 -Multicast VLAN -Management VLAN -VLAN VPN (QinQ): Max 256 entries -GVRP -Protocol VLAN: Protocol Template 16, Protocol VLAN 12 entries -VLAN VPN *VLAN Mapping *VLAN Replace -Voice VLAN -Private VLAN Security -Port Isolation -CPU-Deffend -ARP Inspection (Dynamic ARP Inspection) -DoS Defend -IP-MAC-Port Binding *1,024 Entries *DHCP Snooping *ARP Inspection *IPv4 Source Guard -IPv6-MAC *Port Binding *1,024 Entries *DHCPv6 Snooping *ND Detection *ND Snooping *IPv6 Source Guard -DHCP Filter -Static/Dynamic Port Security *Up to
od 3701 €
Porovnať ceny
Přepínače Cisco Catalyst řady 1200 jsou jednoduché, spolehlivé, flexibilní a cenově dostupné stavební prvky pro sítě malých a středních podniků. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení jsou přepínače Cisco Catalyst řady 1200 připraveny urychlit vaši digitální transformaci. Jsou k dispozici v provedení 1 a 10 Gigabit Ethernet a nabízejí kombinaci 8 až 48 portů optimalizovaných pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, přepínače řady Catalyst 1200 představují ideální řešení za přijatelnou cenu. VÝHODY: Jednoduchost správy Intuitivní nástroj Cisco Business Dashboard, Cisco Network Plug and Play (PnP) agent a mobilní aplikace zjednodušují provoz sítě a automatizují nasazení, monitorování a správu životního cyklu přepínačů, směrovačů a bezdrátových access pointů Cisco Business. Flexibilita Rozsáhlé portfolio poskytuje maximální flexibilitu od 8 do 48 portů a kombinace napájení přes Ethernet (PoE+), optimalizované pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Flexibilní cenové modely doplňují každou fázi růstu podniku. Zabezpečení Zabraňte narušení sítě a segmentujte provoz podle obchodních potřeb pomocí pokročilejších bezpečnostních funkcí. Vylepšené funkce zabezpečení poskytují pevný základ pro ochranu soukromí vašich uživatelů. Inovativní design Elegantní a kompaktní design přepínačů je ideální pro instalaci mimo elektroinstalační skříň, například v maloobchodních prodejnách, otevřených kancelářích a učebnách. Spolehlivost Přepínače jsou vybaveny osvědčenou technologií společnosti známé svými síťovými inovacemi, které pomáhají zajistit kontinuitu provozu. Efektivní využití energie Ušetřete náklady na energii -přepínače řady Catalyst 1200 snižují spotřebu energie až o 58 % oproti předchozí generaci (CBS, C1000, úspora energie se u jednotlivých modelů liší). Služba podpory Cisco Přepínače Cisco Catalyst řady 1200 nabízejí spolehlivý výkon a jistotu, kterou od řešení Cisco očekáváte. Jsou osvědčeným řešením, které bylo důkladně testováno, aby pomohlo zajistit optimální provozuschopnost sítě pro zajištění kontinuity podnikání, zahrnují aktualizace softwaru bez licenčních nebo servisních požadavků, bezplatný roční přístup do našeho centra podpory pro malé podniky pro průběžnou podporu a omezenou doživotní záruku, která pomůže udržet hladký chod vašeho podnikání. SPECIFIKACE Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 77,38 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 104 Gb/s *Tabulka MAC: 8K adres *Jumbo frames: až 9000 bajtů *LED: System, Link/Act, PoE, Speed *Tlačítka: Reset *Port pro konzoli: ano *USB port: port USB-C na předním panelu přepínače pro snadnou správu souborů a obrázků Flash: 512 MB CPU: dvoujádrový procesor ARM na 1,4 GHz DRAM: 1 GB DDR4 Minimální požadavky na systém: *Web browser - Chrome, Firefox, Edge, Safari *eternetový síťový kabel kategorie 5e *nainstalovaný protokol TCP/IP, síťový adaptér a síťový OS (jako je MS Windows, Linux nebo Mac OS X) Quality of Service (QoS): 802.1p priority based, 8 hardware queues, priorita přiřazení do front a Weighted Round-Robin (WRR) na základě DSCP a třídy služby (802.1p/CoS) atd. Přepínání vrstvy 2 - podpora standardu 802.1d Spanning Tree Protocol (STP), podpora protokolu IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP), podpora až 255 aktivních VLAN najednou, protokol VSDP (Voice Services Discovery Protocol) atd. Přepínání vrstvy 3 - IPv4, IPv6 static routing, rozhraní - na fyzickém portu, LAG, rozhraní VLAN nebo rozhraní zpětné smyčky, zabezpečení: ACLs (Access Control Lists) - podpora až pro 512 pravidel atd. Standardy: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, Celkem systémových portů: 52 x Gigabit Ethernet = 48x Gigabit Ethernet RJ-45 + 4x Gigabit SFP Napájení: interní, 100 - 240V, 50-60 Hz Počet portů podporujících PoE: 0 (pouze data) Typ kabeláže: nestíněná kroucená dvojlinka (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T Možnosti montáže: stolní (Desktop), nástěnný Paketová vyrovnávací paměť (dynamicky sdílená): 3 MB Ventilátor: 1 Spotřeba energie v sys
od 475 €
Porovnať ceny