4204 produktov
MS124GSFunkce Plně gigabitové porty * 24× 10/100/1000 Mb/s port RJ45 s automatickým vyjednáváním podporující Auto-MDI/MDIX Plug & Play * Snadné použití, úspora času a námahy Režim izolace * Umožňuje oddělení provozu klientů jedním kliknutím pro vyšší bezpečnost a výkon Prevence smyček * Sleduje a řeší problémy související se smyčkami ve struktuře sítě, aby se předešlo narušením Odolný kovový kryt * Umožňuje účinný odvod tepla a dlouhou životnost sítě Specifikace SOFTWARE Metoda přenosu: Store and Forward Pokročilé funkce:* 802.3X Flow Control* 802.1P/DSCP QoS* Loop Prevention* Isolation HARDWARE Rozměry (Š × H × V): 294 × 140 × 44 mm (11.6 × 5.5 × 1.7 in) Rozhraní: 24×10/100/1000 Mbps RJ45 porty, Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX Externí napájecí zdroj: 100–240 V AC, 50/60 Hz Standardy a protokoly:* IEEE 802.3i* IEEE 802.3u* IEEE 802.3ab* IEEE 802.3x* IEEE 802.1p Přepínací kapacita: 48 Gbps LED indikátory: Power, Link/Act, 1000 Mbps MAC adresa tabulka: 8K OSTATNÍ Certifikace: CE, RoHS Provozní teplota: 0 °C až 40 °C (32 °F až 104 °F) Skladovací teplota: -40 °C až 70 °C (-40 °F až 158 °F) Provozní vlhkost: 10 % až 90 % nekondenzující Skladovací vlhkost: 5 % až 90 % nekondenzující
od 56 €
Porovnať ceny
D-Link DSS-200G-10MP/E 10-Port Gigabit Ethernet PoE+ Surveillance Switch Tyto přepínače byly navrženy tak, aby splňovaly požadavky na dohled pro podniky všech velikostí, s funkcemi jako je podpora energeticky náročných PTZ kamer, vysokým PoE výkonem, Auto Surveillance VLAN a přepěťovou ochranou. Switche jsou ideální pro použití u IP dohledových systémů. Technické specifikace Obecné Velikost *11 palců *1U výška Počet portů *8 x 10/100/1000 Mbps PoE *2 x SFP 1000 Mbps Funkcionalita portů *Vyhovuje IEEE 802.3 *Vyhovuje IEEE 802.3u *Vyhovuje IEEE 802.3ab *Vyhovuje standardu IEEE 802.3af/802.3at *IEEE 802.3bt (pouze DSS-200G-10MPP/26MPP) *IEEE 802.3x Flow Control podporuje plně duplexní režim *Podporuje manuální/automatickou konfiguraci MDI/MDIX *Automatické vyjednávání *Podporuje poloviční/plně duplexní provoz *Kompatibilní s IEEE 802.3az Výkon Přepínací kapacita *20 Gbps Maximální rychlost přeposílání *14,88 Mpps Velikost tabulky MAC adres *8K záznamů Packet Buffer *4,1 MBit Paměť CPU *DDR3 128 MB Flash paměť * 32 MB PoE PoE standard *IEEE 802.3af *IEEE 802.3at PoE port *1-8 Rozpočet napájení PoE *130 W * 30 W max. na PoE port pro porty 1 až 8 Spotřeba energie Pohotovostní režim *10,4 W Maximální spotřeba energie *160,2 W (PoE zapnuto) *9,63 W (PoE vypnuto) Fyzické Vstup napájení *100 až 240 V AC *50 až 60 Hz interní napájecí zdroj MTBF *345 045 hodin Akustika *0 dB(A) Odvod tepla *103,05 BTU/hod Hmotnost *1,55 kg Rozměry *280 x 180 x 44 mm Větráky *0 Provozní teplota *-5 až 50 °C (23 až 122 °F) Skladovací teplota *-40 až 70 °C (-40 až 158 °F) Provozní vlhkost * 0 % až 95 % nekondenzující Skladovací vlhkost * 0 % až 95 % nekondenzující EMI *FCC/IC, CE, BSMI Bezpečnost *cUL, UL, LVD, CB, BSMI Softwarové funkce VLAN *VLAN založená na portech *802.1Q označené VLAN *Automatický dohled VLAN *Hlasová VLAN *Správa VLAN * Asymetrická VLAN *VLAN Group *-Podporuje 128 statických skupin VLAN *-Max. 4094 VID Vlastnosti L2 * Řízení průtoku *802,3x řízení toku *Prevence blokování HOL *Jumbo rámce až do 10 240 bajtů * IGMP Snooping * Snooping IGMP v1/v2 *Podporuje 64 skupin * IGMP Snooping Querier *Agregace odkazů 802.3ad: *Ethernet Ring Protection Switching *G.8032 ERPS * Detekce zpětné smyčky * Diagnostika kabelů *LLDP *Zrcadlení portu * Jeden ku jednomu * Mnoho ku jedné *Statistika *Tx Dobře *Chyba Tx *Rx Dobře *Chyba Rx *Protokol Spanning Tree *802.1D STP *802,1w RSTP *L2 Multicast *MLD Snooping Quality of Service (QoS) *802.1p Quality of Service *4 fronty na port * Manipulace s frontou * Řízení šířky pásma na základě portu (omezení rychlosti) Bezpečnostní * D-Link Safeguard *Segmentace provozu *Broadcast/Multicast/Unknown Unicast Storm Control *Prevence útoků DoS *SSL
od 227 €
Porovnať ceny
Management:Web
od 462 €
Porovnať ceny
Dosah 100m Formát Formát SFP28 Kompatibilita Kompatibilita Broadcom Konektory Typ konektoru LC duplex Rychlost přenosu Přenosová rychlost 25Gbps Vlnová délka Vlnová délka 850nm Další vlastnosti Pro vlákno/ kabel MM Provozní rozsah teplot 0 až 70°C
od 47 €
Porovnať ceny
Prevedenie:Desktop, Rack mounted 19"; Technológia:2,5 Gigabit Ethernet
od 114 €
Porovnať ceny
NETGEAR SOHO Ethernet Unmanaged Switches poskytují snadné a cenově dostupné připojení k síti pro malé kanceláře a domácí kanceláře. Jsou snadno použitelné, spolehlivé a odolné s kovovými kryty. Podpora napájení přes Ethernet (PoE) je také k dispozici pro napájení napájení i dat přes jediný ethernetový kabel CAT-5 do zařízení, jako jsou IP kamery, VoIP telefony, bezdrátové přístupové body a další. Pomocí těchto přepínačů Plug and Play můžete rychle a snadno rozšířit síťová připojení na více zařízení bez nutnosti konfigurace. Tyto přepínače, které jsou k dispozici s 5 až 48 porty, také podporují technologie úspory energie, které vám pomohou šetřit energii a peníze. Rozšířené funkce *Možnost rychlého připojení Ethernet a Gigabit Ethernet *Energeticky efektivní technologie pro úsporu energie *Auto-MDI/MDIX eliminuje potřebu křížených kabelů *Nezablokující architektura přepínání pro maximální výkon při rychlosti drátu *Automatické vyjednávání pro automatické připojení při nejvyšší běžné rychlosti mezi přepínačem a koncovým zařízením *Možnost napájení přes Ethernet (PoE) k dispozici pro napájení IP bezpečnostních kamer, telefonů VoIP a bezdrátových přístupových bodů *Design bez ventilátoru pro tichý provoz Technické parametry *Rychlost: Gigabit *Počet portů: 16 *PoE porty/maximální výkon: 115 W *Podpora rámu Jumbo: 9 216 bajtů *Velikost tabulky MAC: 4K *Velikost vyrovnávací paměti paketu: 1 MB *Hmotnost: 0,88 kg *PoE rozpočet: Až 115 W
od 166 €
Porovnať ceny
Prevedenie:Desktop; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch
od 56 €
Porovnať ceny
tabulka datové propustnostiSpecifications ...
od 180 €
Porovnať ceny
...
od 421 €
Porovnať ceny
CBS220-8T-E-2G - Cisco Business 220 Ethernet Switch Řada Cisco Business 220 jsou cenově dostupné inteligentní přepínače se snadným použitím, zabezpečením a spolehlivostí pro sítě podnikové třídy. Díky intuitivnímu palubnímu panelu, ...
od 117 €
Porovnať ceny
PROMO akce je platná od 1.10.2020 do 31.12.2020 nebo do odvolání Nespravované přepínače SOHO Ethernet poskytují snadné a cenově dostupné připojení k síti pro malé kanceláře a domácí kanceláře. Jsou snadno použitelné, spolehlivé a odolné s kovovými kryty. Podpora napájení přes Ethernet (PoE) je také k dispozici pro napájení napájení i dat přes jediný ethernetový kabel CAT-5 do zařízení, jako jsou IP kamery, VoIP telefony, bezdrátové přístupové body a další. Pomocí těchto přepínačů Plug and Play můžete rychle a snadno rozšířit síťová připojení na více zařízení bez nutnosti konfigurace. Tyto přepínače, které jsou k dispozici s 5 až 48 porty, také podporují technologie úspory energie, které vám pomohou šetřit energii a peníze. Rozšířené funkce *Možnost rychlého připojení Ethernet a Gigabit Ethernet *Energeticky efektivní technologie pro úsporu energie *Auto-MDI / MDIX eliminuje potřebu křížených kabelů *Nezablokující architektura přepínání pro maximální výkon při rychlosti drátu *Automatické vyjednávání pro automatické připojení při nejvyšší běžné rychlosti mezi přepínačem a koncovým zařízením *Možnost napájení přes Ethernet (PoE) k dispozici pro napájení IP bezpečnostních kamer, telefonů VoIP a bezdrátových přístupových bodů *Design bez ventilátoru pro tiché fungování Technické parametry *Rychlost: Gigabit *Počet portů: 8 *PoE porty/maximální výkon: 83 W *Podpora rámu Jumbo: 9 216 bajtů *Velikost tabulky MAC: 4K *Velikost vyrovnávací paměti paketu: 128 kB *Hmotnost: 0,41 kg *PoE rozpočet: Až 83 W
od 120 €
Porovnať ceny
...
od 378 €
Porovnať ceny
TL-SF1006P - 6portový desktop switch 10/100 Mb/s se 4portovým PoE+ Klíčové vlastnosti *6 × 10/100 Mbps RJ45 porty *4 × porty PoE+ přenášejí data a energii na jednotlivých kabelech *Funguje s IEEE 802.3af na kompatibilních PD *Dosah přenosu dat a výkonu až 250 mv režimu Extend *Režim priority zajišťuje vysokou prioritu portů 1–2 a zaručuje tak kvalitu citlivé aplikace *Podporuje napájení PoE až 30 W pro každý port PoE *Podporuje napájení PoE až 67 W pro všechny porty PoE *Plug and play bez nutnosti konfigurace Technické parametry *Rozhraní: Porty RJ45 6 × 10/100 Mb / s (porty 1–4 podporují standard 802.3af / at PoE +), AUTO vyjednávání, AUTO MDI / MDIX *10BASE-T: kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (maximálně 100 m) *EIA / TIA-568 100 STP (maximálně 100 m) *100BASE-TX: kabel UTP kategorie 5, 5e (maximálně 100 m) *EIA / TIA-568 100 STP (maximálně 100m) *Množství ventilátorů: Bez ventilátoru *Fyzický bezpečnostní zámek: Ano *Externí napájecí zdroj: Externí napájecí adaptér (výstup: 53,5 V DC / 1,31 A) *Rychlost předávání paketů: 0,8928 Mpps *Tabulka adres Mac: 2K *Jumbo rám: 2 kB *Spínací kapacita: 1,2 Gb/s *Rozměry (Š x H x V): 158 x 101 x 25 mm Odkaz na web výrobce: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/unmanaged-switch/tl-sf1006p/
od 36 €
Porovnať ceny
+1 variantov
od 231 €
Porovnať ceny
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + Gigabit optika; Maximálny počet portov:52; Management:Web, SNMP/RMON
+1 variantov
od 523 €
Porovnať ceny
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika; Maximálny počet portov:28; Management:Web, SNMP/RMON
+1 variantov
od 238 €
Porovnať ceny
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika; Management:Web, SNMP/RMON; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch
+1 variantov
od 380 €
Porovnať ceny
Přepínače Cisco Catalyst řady 1200 jsou jednoduché, spolehlivé, flexibilní a cenově dostupné stavební prvky pro sítě malých a středních podniků. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení jsou přep...
+1 variantov
od 474 €
Porovnať ceny
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + Gigabit optika; Maximálny počet portov:28; Management:Web, SNMP/RMON
+1 variantov
od 386 €
Porovnať ceny
Přepínače Cisco Catalyst řady 1200 jsou jednoduché, spolehlivé, flexibilní a cenově dostupné stavební prvky pro sítě malých a středních podniků. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení jsou přepínače Cisco Catalyst řady 1200 připraveny urychlit vaši digitální transformaci. Jsou k dispozici v provedení 1 a 10 Gigabit Ethernet a nabízejí kombinaci 8 až 48 portů optimalizovaných pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, přepínače řady Catalyst 1200 představují ideální řešení za přijatelnou cenu. VÝHODY: Jednoduchost správy Intuitivní nástroj Cisco Business Dashboard, Cisco Network Plug and Play (PnP) agent a mobilní aplikace zjednodušují provoz sítě a automatizují nasazení, monitorování a správu životního cyklu přepínačů, směrovačů a bezdrátových access pointů Cisco Business. Flexibilita Rozsáhlé portfolio poskytuje maximální flexibilitu od 8 do 48 portů a kombinace napájení přes Ethernet (PoE+), optimalizované pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Flexibilní cenové modely doplňují každou fázi růstu podniku. Zabezpečení Zabraňte narušení sítě a segmentujte provoz podle obchodních potřeb pomocí pokročilejších bezpečnostních funkcí. Vylepšené funkce zabezpečení poskytují pevný základ pro ochranu soukromí vašich uživatelů. Inovativní design Elegantní a kompaktní design přepínačů je ideální pro instalaci mimo elektroinstalační skříň, například v maloobchodních prodejnách, otevřených kancelářích a učebnách. Spolehlivost Přepínače jsou vybaveny osvědčenou technologií společnosti známé svými síťovými inovacemi, které pomáhají zajistit kontinuitu provozu. Efektivní využití energie Ušetřete náklady na energii -přepínače řady Catalyst 1200 snižují spotřebu energie až o 58 % oproti předchozí generaci (CBS, C1000, úspora energie se u jednotlivých modelů liší). Služba podpory Cisco Přepínače Cisco Catalyst řady 1200 nabízejí spolehlivý výkon a jistotu, kterou od řešení Cisco očekáváte. Jsou osvědčeným řešením, které bylo důkladně testováno, aby pomohlo zajistit optimální provozuschopnost sítě pro zajištění kontinuity podnikání, zahrnují aktualizace softwaru bez licenčních nebo servisních požadavků, bezplatný roční přístup do našeho centra podpory pro malé podniky pro průběžnou podporu a omezenou doživotní záruku, která pomůže udržet hladký chod vašeho podnikání. SPECIFIKACE Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 41,66 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 56 Gb/s *Tabulka MAC: 8K adres *Jumbo frames: až 9000 bajtů *LED: System, Link/Act, PoE, Speed *Tlačítka: Reset *Port pro konzoli: ano *USB port: port USB-C na předním panelu přepínače pro snadnou správu souborů a obrázků Flash: 512 MB CPU: dvoujádrový procesor ARM na 1,4 GHz DRAM: 1 GB DDR4 Minimální požadavky na systém: *Web browser - Chrome, Firefox, Edge, Safari *eternetový síťový kabel kategorie 5e *nainstalovaný protokol TCP/IP, síťový adaptér a síťový OS (jako je MS Windows, Linux nebo Mac OS X) Quality of Service (QoS): 802.1p priority based, 8 hardware queues, priorita přiřazení do front a Weighted Round-Robin (WRR) na základě DSCP a třídy služby (802.1p/CoS) atd. Přepínání vrstvy 2 - podpora standardu 802.1d Spanning Tree Protocol (STP), podpora protokolu IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP), podpora až 255 aktivních VLAN najednou, protokol VSDP (Voice Services Discovery Protocol) atd. Přepínání vrstvy 3 - IPv4, IPv6 static routing, rozhraní - na fyzickém portu, LAG, rozhraní VLAN nebo rozhraní zpětné smyčky, zabezpečení: ACLs (Access Control Lists) - podpora až pro 512 pravidel atd. Standardy: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, Celkem systémových portů: 28 x Gigabit Ethernet = 24x Gigabit Ethernet RJ-45 + 4x Gigabit SFP Napájení: interní, 100 - 240V, 50-60 Hz Počet portů podporujících PoE: 0 (pouze data) Typ kabeláže: nestíněná kroucená dvojlinka (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T Možnosti montáže: stolní (Desktop), nástěnný Paketová vyrovnávací paměť (dynamicky sdílená): 1,5 MB Ventilátor: Ne Spotřeba energie v systému: 110V=13,9W; 220V=14,2W Rozměry (Š x H x V): 445 x 240 x 44 mm Hmotnost: 2,63 kg Provozní teplota: -5 - 50°C Provozní vlhkost: 10% až 90% relativní, bez kondenzace MTBF (hodin): 2026,793 Obsah balení: - Cisco Catalyst 1200 switch - napájecí kabel - montážní sada - instalační příručka Obrázek je ilustrativní. Držáky do racku jsou součástí balení.
+1 variantov
od 267 €
Porovnať ceny
Alternativní označení produktu: „C1200-48T-4X“; „C1200-48T-4X-RF“ Přepínače Cisco Catalyst řady 1200 jsou jednoduché, spolehlivé, flexibilní a cenově dostupné stavební prvky pro sítě malých a středních podniků. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení jsou přepínače Cisco Catalyst řady 1200 připraveny urychlit vaši digitální transformaci. Jsou k dispozici v provedení 1 a 10 Gigabit Ethernet a nabízejí kombinaci 8 až 48 portů optimalizovaných pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, přepínače řady Catalyst 1200 představují ideální řešení za přijatelnou cenu. VÝHODY: Jednoduchost správy Intuitivní nástroj Cisco Business Dashboard, Cisco Network Plug and Play (PnP) agent a mobilní aplikace zjednodušují provoz sítě a automatizují nasazení, monitorování a správu životního cyklu přepínačů, směrovačů a bezdrátových access pointů Cisco Business. Flexibilita Rozsáhlé portfolio poskytuje maximální flexibilitu od 8 do 48 portů a kombinace napájení přes Ethernet (PoE+), optimalizované pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Flexibilní cenové modely doplňují každou fázi růstu podniku. Zabezpečení Zabraňte narušení sítě a segmentujte provoz podle obchodních potřeb pomocí pokročilejších bezpečnostních funkcí. Vylepšené funkce zabezpečení poskytují pevný základ pro ochranu soukromí vašich uživatelů. Inovativní design Elegantní a kompaktní design přepínačů je ideální pro instalaci mimo elektroinstalační skříň, například v maloobchodních prodejnách, otevřených kancelářích a učebnách. Spolehlivost Přepínače jsou vybaveny osvědčenou technologií společnosti známé svými síťovými inovacemi, které pomáhají zajistit kontinuitu provozu. Efektivní využití energie Ušetřete náklady na energii -přepínače řady Catalyst 1200 snižují spotřebu energie až o 58 % oproti předchozí generaci (CBS, C1000, úspora energie se u jednotlivých modelů liší). Služba podpory Cisco Přepínače Cisco Catalyst řady 1200 nabízejí spolehlivý výkon a jistotu, kterou od řešení Cisco očekáváte. Jsou osvědčeným řešením, které bylo důkladně testováno, aby pomohlo zajistit optimální provozuschopnost sítě pro zajištění kontinuity podnikání, zahrnují aktualizace softwaru bez licenčních nebo servisních požadavků, bezplatný roční přístup do našeho centra podpory pro malé podniky pro průběžnou podporu a omezenou doživotní záruku, která pomůže udržet hladký chod vašeho podnikání. SPECIFIKACE Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 130,94 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 176 Gb/s *Tabulka MAC: 8K adres *Jumbo frames: až 9000 bajtů *LED: System, Link/Act, PoE, Speed *Tlačítka: Reset *Port pro konzoli: ano *USB port: port USB-C na předním panelu přepínače pro snadnou správu souborů a obrázků Flash: 512 MB CPU: dvoujádrový procesor ARM na 1,4 GHz DRAM: 1 GB DDR4 Minimální požadavky na systém: *Web browser - Chrome, Firefox, Edge, Safari *eternetový síťový kabel kategorie 5e *nainstalovaný protokol TCP/IP, síťový adaptér a síťový OS (jako je MS Windows, Linux nebo Mac OS X) Quality of Service (QoS): 802.1p priority based, 8 hardware queues, priorita přiřazení do front a Weighted Round-Robin (WRR) na základě DSCP a třídy služby (802.1p/CoS) atd. Přepínání vrstvy 2 - podpora standardu 802.1d Spanning Tree Protocol (STP), podpora protokolu IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP), podpora až 255 aktivních VLAN najednou, protokol VSDP (Voice Services Discovery Protocol) atd. Přepínání vrstvy 3 - IPv4, IPv6 static routing, rozhraní - na fyzickém portu, LAG, rozhraní VLAN nebo rozhraní zpětné smyčky, zabezpečení: ACLs (Access Control Lists) - podpora až pro 512 pravidel atd. Standardy: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, Celkem systémových portů: 52 x Gigabit Ethernet = 48x Gigabit Ethernet RJ-45 + 4x 10 Gigabit SFP+ Napájení: interní, 100 - 240V, 50-60 Hz Počet portů podporujících PoE: 0 (pouze data) Typ kabeláže: nestíněná kroucená dvojlinka (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T Možnosti montáže: stolní (Desktop), nástěnný Paketová vyrovnávací paměť (dynamicky sdílená): 3 MB Ventilátor: 1 Spotřeba energie v systému: 110V=40,01W; 220V=39,77W Rozměry (Š x H x V): 445 x 288 x 44 mm Hmotnost: 3,95 kg Provozní teplota: -5 - 50°C Provozní vlhkost: 10% až 90% relativní, bez kondenzace MTBF (hodin): 1452,667 Obsah balení: - Cisco Catalyst 1200 switch - napájecí kabel - montážní sada - instalační příručka Obrázek je ilustrativní. Držáky do racku nejsou součástí balení.
+1 variantov
od 246 €
Porovnať ceny
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + Gigabit optika; Maximálny počet portov:52; Management:Web, SNMP/RMON
+1 variantov
od 812 €
Porovnať ceny
...
+1 variantov
od 3286 €
Porovnať ceny
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + Gigabit optika; Management:Web, SNMP/RMON
+1 variantov
od 321 €
Porovnať ceny
CBS220-16T-2G - Cisco Business 220 Ethernet Switch Řada Cisco Business 220 jsou cenově dostupné inteligentní přepínače se snadným použitím, zabezpečením a spolehlivostí pro sítě podnikové třídy. Díky intuitivnímu palubnímu panelu, možnostem napájení přes Ethernet (u vybraných modelů) a přizpůsobitelným funkcím poskytují tyto přepínače spolehlivou obchodní síť v rámci vašich rozpočtových parametrů. Pokud potřebujete síť na špičkové úrovni a cena je nejvyšší prioritou, nabízí řada Cisco Business 220 vynikající řešení. Spolehlivost a výkon - Přepínače byly testovány, aby poskytovaly vysokou dostupnost a výkon, který uživatelé očekávají. Přepínače zrychlují časy přenosu souborů, udržují důležité obchodní aplikace k dispozici a pomáhají vašim zaměstnancům rychleji reagovat na zákazníky i na sebe navzájem. Zabezpečení sítě - Rozsáhlé Acces Control Lists (ACL) mohou omezit citlivé části sítě před neoprávněnými uživateli a chránit před síťovými útoky. Prevence útoků typu Denial-of-Service (DOS) pomáhá prodloužit dobu provozu v případě síťového útoku. Optimální energetická účinnost - Přepínače jsou navrženy s podporou Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) a Energy Detect u všech modelů, stejně jako u vybraných modelů bez ventilátorů. Tyto návrhy vám pomohou ušetřit provozní náklady a snížit vaši ekologickou stopu. Snadná konfigurace a nasazení - Jednoduchá a intuitivní webová rozhraní umožňují uživatelům bez rozsáhlých odborných znalostí IT konfigurovat, spravovat a odstraňovat problémy s přepínači během několika minut. Průvodci konfigurací zjednodušují nejběžnější konfigurační úlohy a poskytují nástroj pro nastavení a správu sítě komukoli. PARAMETRY Přepínací kapacita: 36 Gbps Porty: 16x Gigabit ethernet RJ-45, 2x Gigabit ethernet SFP Tabulka Mac adres: až 8 192 MAC adres Seskupení portů: až 8 portů na skupinu VLAN: podpora až 256 virtuálních lokálních sítí současně Rámec Jumbo: až 9 216 PoE: Ne Tlačítko: Reset Typ kabelu: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5 nebo lepší pro 10BASE-T / 100BASE-TX LED: System, Akce, Rychlost Flash: 64 MB CPU memory: 256 MB Vyrovnávací paměť paketů: 4.1 Mb Rozměry: 440 x 203 x 44 mm Hmotnost: 2.48 kg Napájení: interní 100-240 V, 50-60 Hz Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick Operační teplota: 0 - 50°C Skladovací teplota: -20°C až +70°C Provozní vlhkost: 10% až 90% Spotřeba energie: 110V=11,1W; 220V=11,4W Počet ventilátorů: Žádný MTBF (hodin): 1,062,289 Obsah balení: - Cisco Business 220 switch - Napájecí kabel nebo adaptér - Montážní sada - Instalační příručka na web výrobce: Držáky do racku jsou součástí balení.
od 199 €
Porovnať ceny
Tento prvek nahrazuje SG110D-08HP-EU Nyní můžete mít vysoce výkonnou síť podnikové třídy s Cisco Business 110 Series Unamnaged Switches. Tyto cenově dostupné přepínače typu plug-and-play jsou ideální pro malé kanceláře, pracovní skupiny, oddělení a rostoucí kanceláře s omezeným IT know-how a podporou. Poskytují robustní síťové připojení, které splňují vaše obchodní požadavky, a také přidanou spolehlivost s pokročilými funkcemi, jako je Quality of Service (QoS), detekce smyčky a diagnostika kabelů, to vše v přepínači, který si můžete nastavit sami během několika minut. Přepínače řady Cisco Business 110 přinášejí vaší malé firmě osvědčenou spolehlivost a ochranu investic síťových řešení Cisco. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 11,9 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 16 Gb/s *Tabulka MAC: 8K *Jumbo frame: 9216 bytes *Quality of Service (QoS): 802.1p priority based, 4 hardware queues, priority queuing and Weighted Round-Robin (WRR) *Detekce smyčky: Pomáhá objevovat smyčky v síti, aby nedocházelo k vysílacím bouřím *Diagnostika kabelů: Rychle identifikujte a odstraňujte poruchy nebo zkraty síťových kabelů *Rozhraní závislé na médiu: Automatic Media Dependent Interface (MDI) a MDI crossover (MDI-X) *Standardy: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, 802.1p priority, Energy Efficient Ethernet, 802.3af, Power over Ethernet *Porty: 8 x Gigabit Ethernet *Napájení určené pro PoE: 32 W *Počet portů podporujících PoE: 4 *Typ kabeláže: Kategorie 5e nebo vyšší *Možnosti montáže: stolní, nástěnný *Fyzický bezpečnostní zámek: Slot pro zámek Kensington *Paketová vyrovnávací paměť: 2 Mbit *Ventilátor: Ne *Rozměry (Š x H x V): 160 x 129 x 30 mm *Hmotnost: 0,53 kg *Provozní teplota: 0 - 50°C Obsah balení: - Cisco Business 110 switch - napájecí kabel nebo adaptér - montážní sada - instalační příručka Držáky do racku nejsou součástí balení.
od 125 €
Porovnať ceny
7-Port Multi-Gigabit Unmanaged Switch- 5 x 10/100/1000 Mbps ports- 2 x 10/100/1000/2500 Mbps ports- Auto MDI/MDIX adjustment for all ports- 802.3x Flow Control- 802.1p QoS- 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE)...
od 103 €
Porovnať ceny
SFP28 pasivní kabel 25Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP28 sloty, DMI, 1m, Cisco komp. Délka [m] 1 Formát SFP28, pasivní kabel (PMC) Kompatibilita CISCO Přenosový protokol 25Gbps Ethernet Přenosová rychlost 1,25Gbps, 10Gbps, 25Gbps Další vlastnosti DMI diagnostika ano Provozní rozsah teplot 0 až 70°C
od 21 €
Porovnať ceny
Alternativní označení produktu: „CBS220-24FP-4G-EU“; „CBS220-24FP-4G-EU-RF“ ; „CBS220-24FP4GEU-RF“ CBS220-24FP-4G - Cisco Business 220 Ethernet Switch Řada Cisco Business 220 jsou cenově dostupné inteligentní přepínače se snadným použitím, zabezpečením a spolehlivostí pro sítě podnikové třídy. Díky intuitivnímu palubnímu panelu, možnostem napájení přes Ethernet (PoE) a přizpůsobitelným funkcím poskytují tyto přepínače spolehlivou obchodní síť v rámci vašich rozpočtových parametrů. Pokud potřebujete síť na špičkové úrovni a cena je nejvyšší prioritou, nabízí řada Cisco Business 220 vynikající řešení. Spolehlivost a výkon - Přepínače byly testovány, aby poskytovaly vysokou dostupnost a výkon, který uživatelé očekávají. Přepínače zrychlují časy přenosu souborů, udržují důležité obchodní aplikace k dispozici a pomáhají vašim zaměstnancům rychleji reagovat na zákazníky i na sebe navzájem. Napájení přes PoE - PoE + zjednodušuje nasazení bezdrátových přístupových bodů, IP telefonie a video dohledu tím, že umožňuje napájení a data přes jediný síťový kabel. Přepínače řady Cisco Business 220 podporují PoE +, který poskytuje až 30 wattů energie na port. Zabezpečení sítě - Rozsáhlé Acces Control Lists (ACL) mohou omezit citlivé části sítě před neoprávněnými uživateli a chránit před síťovými útoky. Prevence útoků typu Denial-of-Service (DOS) pomáhá prodloužit dobu provozu v případě síťového útoku. Optimální energetická účinnost - Přepínače jsou navrženy s podporou Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) a Energy Detect u všech modelů, stejně jako u vybraných modelů bez ventilátorů. Tyto návrhy vám pomohou ušetřit provozní náklady a snížit vaši ekologickou stopu. Snadná konfigurace a nasazení - Jednoduchá a intuitivní webová rozhraní umožňují uživatelům bez rozsáhlých odborných znalostí IT konfigurovat, spravovat a odstraňovat problémy s přepínači během několika minut. Průvodci konfigurací zjednodušují nejběžnější konfigurační úlohy a poskytují nástroj pro nastavení a správu sítě komukoli. PARAMETRY Přepínací kapacita: 56 Gbps Porty: 24x Gigabit ethernet RJ-45, 4x Gigabit ethernet SFP Tabulka Mac adres: až 8 192 MAC adres Seskupení portů: až 8 portů na skupinu VLAN: podpora až 256 virtuálních lokálních sítí současně Rámec Jumbo: až 9 216 PoE: Ano Tlačítko: Reset Typ kabelu: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5 nebo lepší pro 10BASE-T / 100BASE-TX LED: System, Akce, Rychlost Flash: 64 MB CPU memory: 256 MB Vyrovnávací paměť paketů: 4.1 Mb Rozměry: 440 x 257 x 44 mm Hmotnost: 4.10 kg Napájení: interní 100-240 V, 50-60 Hz Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick Operační teplota: 0 - 50°C Skladovací teplota: -20°C až +70°C Provozní vlhkost: 10% až 90% Spotřeba energie: 110V=30,8W; 220V=30,8W Počet ventilátorů: 2 MTBF (hodin): 588,411 Obsah balení: - Cisco Business 220 switch - Napájecí kabel nebo adaptér - Montážní sada - Instalační příručka Odkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/business-220-series-smart-switches/datasheet-c78-744915.html
od 446 €
Porovnať ceny
...
od 446 €
Porovnať ceny