4204 produktov
FUNKCIEFlow ControlLayer 2 SwitchingAuto-negotiationAuto-uplink (auto MDI / MDI-X)Weighted Round Robin (WRR) QueuingQuality Of Service (QoS)Diagnostika káblaDetekcia slučkyEnergy Efficient EthernetTECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIEHlavnéTyp zariadenia • Switch - 24 portov - neriadený prevedenie • Rack-mountable - 1U porty • 24 x 10/100/1000 + 2 x combo SFPPower over Ethernet (PoE) • Nie je k dispozícii výkon • Switching capacity: 48 Gbps | Forwarding performance (64-byte packet size): 35.7 MppsVeľkosť MAC tabuľky • 8000 záznamovPodpora Jumbo frame • Áno vyhovujúce štandardom • IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x indikátory stavu • Power, link / activity, diagnostika kábla, detekcia slučkyRozšírenie / Konektivita rozhranie • 24 x 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T - RJ-45 | 2 x SFP (mini-GBIC)Napájanie napájanie zariadení • Power supply - interné požadované napätie • 100-240V AC / 50-60 Hz univerzálny vstupPožadovaný elektrický prúd • Nie je k dispozíciiĎalšieRozmery (Š x H x V) • 442 x 203 x 43 mm hmotnosť • 2,1 kg bez vetráku • Áno vyhovujúce štandardom • UL 60950, FCC CFR47 Part 15, CSA 22.2Softvérové ??/ Systémové požiadavky potrebný OS • Nie je k dispozíciiParametre prostrediaPrevádzková teplota • 0 až 40 ° CPrevádzkový vlhkosť (rozsah) • 10 - 90% (nekondenzujúca)Skladovacia teplota • -20 až 70 ° CSkladovacie vlhkosť (rozsah) • 10 - 90% (nekondenzujúca) Cena platí len pre komerčný sektor a nie pre vopred dohodnuté projekty
od 169 €
Porovnať ceny
FUNKCIEFlow ControlLayer 2 SwitchingAuto-negotiationAuto-uplink (auto MDI / MDI-X)Weighted Round Robin (WRR) QueuingQuality Of Service (QoS)Diagnostika káblaDetekcia slučkyEnergy Efficient EthernetTECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIEHlavnéTyp zariadenia • Switch - 16 portov - neriadenýPrevedenie • Desktop, rack-mountablePorty • 16 x 10/100/1000Power over Ethernet (PoE) • Nie je k dispozíciiVýkon • Switching capacity: 32 Gbps | Forwarding performance (64-byte packet size): 23.8 MppsVeľkosť MAC tabuľky • 8000 záznamovPodpora Jumbo frame • ÁnoVyhovujúce štandardom • IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.1p, IEEE 802.3xIndikátory stavu • Power, link / activity, diagnostika kábla, detekcia slučkyRozšírenia / KonektivitaRozhranie • 16 x 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T - RJ-45NapájanieNapájanie zariadení • Power supply - internéPožadované napätie • 100-240V AC / 50-60 Hz univerzálny vstupPožadovaný elektrický prúd • Nie je k dispozíciiInéRozmery (Š x H x V) • 280 x 170 x 43 mmHmotnosť • 1,45 kgBez vetráku • ÁnoVyhovujúce štandardom • UL 60950, FCC CFR47 Part 15, CSA 22.2Softvérové ??/ Systémové požiadavky potrebný OS • Nie je k dispozíciiParametre prostrediaPrevádzková teplota • 0 až 40 ° CPrevádzkový vlhkosť (rozsah) • 10 - 90% (bez kondenzácie)Skladovacia teplota • -20 až 70 ° CSkladovacie vlhkosť (rozsah) • 10 - 90% (bez kondenzácie) Cena platí len pre komerčný sektor a nie pre vopred dohodnuté projekty
od 124 €
Porovnať ceny
Cisco Catalyst WS-C3850-12X48U-E. Typ prepínača: riadený. Počet RJ-45 Ethernet portov: 60. Tabuľka MAC adries: 32000 položky. Sieťový štandard: IEEE 802.11ac,IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE.... Podpora napájania cez Ethernet (PoE). Inštalácia do Racku
od 7864 €
Porovnať ceny
Prepínač Netgear GSM4328SNajdôležitejšie vlastnosti Typ prepínača: Managed L3 24 x 10/100/1000 RJ45 2x 10G RJ45 2x 10G SFP+StohovanieKryt: Rack 1U Popis Rad stohovateľných prepínačov NETGEAR M4300 poskytuje lacné L2 / L3 / L4 a IPv4 / IPv6 plné PoE + služby pre stredne veľké nasadenia a kľúčové nasadenia v malých podnikoch, kde poskytujú bezkonkurenčnú jednoduchosť použitia: 10G modely je možné bezproblémovo pripojiť k 1G modelom. z rovnakej série, čím sa vytvára lineárna rýchlostná chrbtica a topológie stohovania listov. Virtuálne šasi s architektúrou Fixed Forwarding (NSF) poskytujú pokročilé možnosti klastrovania s vysokou dostupnosťou (HA) s núdzovým prepnutím v rámci zásobníka. Modely s plnou šírkou sú vybavené duálnym redundantným výkonom pre kontinuitu podnikania. Sada funkcií vrstvy 3 štandardne zahŕňa statické smerovanie, dynamické a založené na pravidlách. Prepínače radu NETGEAR M4300, ideálne pre bezdrôtový prístup, zjednotenú komunikáciu a prenos videa z IP kamier, sú pripravené na využitie technológií budúcnosti vďaka použitiu SDN (Software-denied Network) a podpore OpenFlow 1.3 pre sieť. . Prepínače M4300 sú dostatočne flexibilné na pripojenie modelov 10G a 1G pomocou akéhokoľvek portu 10G a akéhokoľvek typu pripojenia (káble RJ45, SFP +, DAC)Vysoká dostupnosť (HA) je ďalšou kľúčovou vlastnosťou stohovateľných riešení: v prípade zlyhania hlavného prepínača NSF a neprerušiteľné zlyhávanie zaisťujú, že sekundárny prepínač prevezme kontrolu, zatiaľ čo rovina posúvania pokračuje vpred k pracovným členom stohu bez narušenia prístupu k službyKompletná sada funkcií vrátane prepínania L2 (viacúrovňové riadenie prístupu) a smerovania L3 (statické, RIP, OSPF, VRRP, PIM, PBR) je k dispozícii bez licencieInovatívna funkcia automatickej inštalácie DHCP / BootP spolu s automatizáciou načítania systémového softvéru a konfiguračného súboru S postupným vrstvením vám Authentication Manager umožňuje používať metódy autentifikácie port po porte, čím poskytuje viacúrovňovú autentifikáciu založenú na nakonfigurovaných časoch čakania.Vďaka BYOD, vrstvám je možné efektívne overenie Dot1x -> MAB -> Captive Portal jednoducho aplikovať na prísne pravidláŠtandardné rozhranie príkazového riadka (CLI), funkčné webové rozhranie NETGEAR (GUI), SNMP, sFlow a RSPANZjednotená platforma správy NMS300 s centralizovanými aktualizáciami firmvéru a hromadnou podporou konfigurácie Najdôležitejšie funkcie: Ekonomická prístupová vrstva 1G v univerzitných LAN sieťach a efektívna distribučná vrstva 10G pre siete v stredne veľkých podnikochBezkontaktné audio a video cez IP (AV-over-IP) s predkonfigurovanou funkciou L2 multicast na všetkých 1G modeloch (s audio a video kódovačmi a dekodérmi pre 1G sieť) a 10G modeloch (s podporou SDVoE).Sada pokročilých funkcií vrstvy 1, 2 a 3, bez licencie, vrátane smerovania založeného na pravidlách, RIP, VRRP, OSPF a PIMZmiešaná chrbticová a listová architektúra, stohovanie 1G a 10G s neustálym preposielaním a redundanciou pre neprerušované zlyhanie 16-portové a 24-portové 10G nízkošumové modely s polovičnou šírkou možno spárovať do jedného rackového slotu pre redundantnú architektúru "Top of Rack"Podporuje až 384 1 gigabitových portov, 768 10 gigabitových portov, 192 40 gigabitových portov alebo ich kombinácie v jednom „logickom“ prepínači.PoE + (30 W na port) s hot-plug, redundantným napájaním a plnou alokáciou energie 48- a 96-portové 10G modely s ultra nízkou latenciou, škálovateľné veľkosti polí s kapacitou 128k MAC adresy, 8 tis. ARP / NDP, 4 000 VLAN, 12 tis. trasZmiešaný balík modelov 1G a 10G poskytuje 16 000. MAC adresy, 2 tis. ARP / NDP, 4 000 VLAN a 512 trásOpenFlow 1.3 podporuje SDN pripravené pre maximálnu ochranu investícií Softvér: Pokročilá hardvérová implementácia založená na klasifikátoroch a na čase, ktorá ponúka bezpečnosť a prioritizáciu na úrovni L2 (MAC), L3 (IP) a L4 (transportná vrstva UDP / TCP)Voliteľné hashovanie L2 / L3 / L4 Port-Channel / LAG (802.3ad - 802.1AX), ktoré umožňuje odolnosť voči chybám a zdieľanie záťaže s akýmkoľvek typom ethernetového tunelovaniaHlasová služba VLAN s detekciou protokolov SIP, H323 a SCCP, automatická služba zabezpečenia kvality QoS LLDP-MED pre IP telefóny a konfigurácia VLANEfektívna podpora autentifikácie pomocou metód DOT1X, MAB a Captive Portal pre bezproblémovú správu zariadení BYODKomplexné statické a dynamické smerovanie IPv4 / IPv6 vrátane proxy ARP, OSPF, smerovania založeného na pravidlách a automatického tunelovania 6 až 4Pokročilé preposielanie multicast IPv4 / IPv6 s podporou IGMPv3 / MLDv2 ASM a SSM Proxy a ochranou proti nadmerným kontrolným paketomEfektívne smerovanie IPv4 / IPv6 multicast s presnosťou časovača PIM a bezobslužnými udalosťami stroja bez PIM (S, G, rpt)Pokročilé zabezpečenie IPv4 / IPv6 vrátane detekcie škodlivého kódu, DHCP Snooping, IP Source Guard a DoS ProtectionInovatívne funkcie Auto-iSCSI od viacerých výrobcov uľahčujú optimalizáciu virtualizácie Dostupnosť: Modely s plnou šírkou sú vybavené duálnym redundantným výkonom pre kontinuitu podnikaniaFlexibilné vertikálne a horizontálne stohovanie so zlyhaním riadiacej jednotky a neustálym preposielaním prevádzky aktívnym účastníkom stohuArchitektúra chrbtice a listov s pripojením všetkých pomocných spínačov (prístupové spínače 1G) ku každému hlavnému spínaču (distribučné spínače 10G)Skladaná a distribuovaná agregácia liniek zaisťuje vysokú odolnosť siete, nulové prestoje a vyrovnávanie záťažeNová funkcia závislosti portov, ktorá povoľuje alebo zakazuje porty na základe stavu prepojenia rôznych portovPer VLAN a Per VLAN Rýchle preklenutie stromov (PVSTP / PVRSTP) umožňuje internú spoluprácu s PVST + infraštruktúrami Zvládanie: Inovatívna funkcia automatickej inštalácie DHCP / BootP spolu s automatizáciou načítania systémového softvéru a konfiguračného súboruImplementácia štandardného diaľkového prenosu SNMP, RMON, MIB, LLDP, AAA, sFlow a RSPANSpravovateľnosť cez ethernetový port mimo pásma (OOB).Možnosť správy pomocou riadiacej konzoly dostupnej na porte RS232, RJ45 a Mini-USBŠtandardný USB port pre lokálne ukladanie dát, protokolovanie a ukladanie konfiguračných súborov a obrázkovDvojité obrazy softvéru a konfiguračného súboru umožňujú vykonávať aktualizácie s minimálnymi prestojmi službyŠtandardné rozhranie príkazového riadka (CLI) pre správcov IT používané pre príkazy iných dodávateľovPlná funkčnosť webovej konzoly (GUI) pre správcov IT, ktorí uprednostňujú ľahko použiteľné grafické rozhranieJednotná platforma správy NMS300 s podporou hromadnej konfigurácie Technické špecifikácie Popis modeluStohovateľné prepínače s riadením 24x1G s 2x10GBASE-T a 2xSFP+ModelGSM4328SÚroveň hluku 30,3 dB pri 25 °C (77 °F)Spotreba energie (Max) 34,5 wattov 1G porty RJ45 24 x 10/100/1000 10G porty RJ45 2 x 10GBASE-T (rýchly Ethernet, 1G a 10G rýchlosti) 10G Fibre SFP + porty 2 x SFP + (1G a 10G rýchlosti)Napájanie cez Ethernet -PoE výkon (W) -Sada funkciíVrstva 3 (statické, na pravidlách a dynamické smerovanie RIP OSPF VRRP PIM)Manažérske portyServisný port 1G Ethernet pre správu mimo pásma (OOB, RJ45) RS232 cez sériový konektor RJ45 pre lokálnu riadiacu konzolu Mini-USB port pre lokálnu správcovskú konzolu USB port pre lokálne ukladanie dát, protokolovanie a ukladanie konfiguračných súborov a obrázkov modulPlná šírka s dvojitým redundantným modulárnym systémom napájania pre neprerušovanú prevádzku
od 1302 €
Porovnať ceny
HP JG851A teraz a nové Najlepšie ceny Expresná doprava Individuálne ponuky, a servis Nákup na faktúru
od €
Porovnať ceny
HP 1950-24G-2SFP+-2XGT Reman Swch v kategorii Počítače - Počítačové periferie a doplňky - Síťové prvky, LAN - Switche a routery - Routery od výrobce HP.
od 502 €
Porovnať ceny
PLANET IGS-20040MTAdministrovatelný IPv4 / IPv6 prepínač s bezpečnostnými funkciami. 4x SFP 1000Base-SX / LX / BX (kompatibilný s 100Base-FX), 16x RJ-45 10/100 / 1000Base-T, 1 x RJ-45 sériový port (konzola)Duálne napájanie v rozsahu DC 9-48 v / AC 24 v , krytie IP30 , hliníková skriňa, pracovná teplota - 40 až +75 ° C , prepäťová ochrana ESD do 6 kV , montáž na DIN lištu alebo priamo na stenu.Web / Telnet / SNMP (v1 / v2c / v3) / konzola management, SSHv2, TLS v1.2 , SSL, SNMPv3, L3 statický routing, 255 sietí VLAN 802.1Q, ACL filter, QoS, bandwidth manager, riadenie podľa IP / MAC / protokol / VLAN / DSCP / 802.1p filtrov, agregácie liniek LACP, IGMP v1 / v2 / v3, 802.1x RADIUS, Erps Ring Data Recovery timeMVR (Multicast VLAN Registration)Spanning Tree Protocol: protokol STP, pr otokol IEEE 802.1D Spanning Tree protokol RSTP, protokol IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree protokol MSTP, protokol IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree, podľa VLAN < br>Port mirroring: RX, TX, RX + TX, many to oneAgregácia liniek: IEEE 802.3ad LACP / Static Trunk, 8 portov v 10 skupináchMulticast IGMP: IGMP v1 / v2 / v3, až 255 skupín, podpora režimu IGMP querier modeautentizácia pripojených zariadení: IEEE 802.1x, RADIUSDHCP Snooping: áno (blokácia cudzích DHCP serverov)LLDP: < / b> áno (automatická detekcia typu pripojených zariadení)Diagnostika kabeláže: áno< br /> < img src = "https://download.asm.cz/inshop/prod/Planet/IGS-20040MT/IGS-20040MTv2-8.png" />
od 670 €
Porovnať ceny
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty; Management:SNMP/RMON; Maximálny počet portov:16; Vlastnosti switche:Rozšíriteľnosť
od 2760 €
Porovnať ceny
Switch - TENDA SG105:Tenda SG105 je správnym riešením ako vo vašej sieti prevádzkovať gigabitové rýchlosti je ideálnou voľbou pre pripojenie NAS serverov, herných konzol, multimediálnych TV, prehrávačov a PC vďaka automatickému prepínaniu rýchlosťou 10/100 / 1000Mb / s je plne kompatibilný s každým zariadením je určený pre použitie v domácnostiach a malých firmách vďaka špeciálnej technológii riadenia spotreby energie dokáže znížiť spotrebu až o 80%, minimálny odber tak činí len 0,5 W (maximálny 2,5 W) plne podporuje štandardy IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab. Prepínací kapacita 10Gb / sJednoduchá inštalácia:Tenda SG105 je plne automatizovaná, a nie je nutné žiadne nastavenie stačí iba pripojiť napájanie a jednotlivé káble RJ45, a SG105 sa o všetko postará vďaka funkcii Auto MDI / MDIX nie je nutné overovať či pripájate krížené alebo nekrížené káble, automaticky všetko nastavíVlastnosti:Switch 5x GLAN rýchlosti 10/100 / 1000Mb / s auto MDI / MDIX nízka spotreba energieObsah balenia: 1x Tenda SG105 1x Stručná inštalačná príručka (CZ, SK, PL) 1x Napájací adaptér (5V DC 600 mA)
od 10 €
Porovnať ceny
Cisco Catalyst 2960L-16TS-LL. Typ prepínača: Riadený, Prepínač vrstiev: L2. Typy RJ-45 Ethernet portov: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet RJ-45 Ethernet portov: 16, Inštalovaný počet SFP modulov: 2, Konzolový port: RJ-45. Plne duplexný režim. Tabuľka MAC adries: 8000 položky, Limit prepínania: 36 Gbit/s. Sieťový štandard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1af,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE.... Inštalácia do Racku, Formát: 1U
od 670 €
Porovnať ceny
Cisco SG550X-48-K9-EU spravovateľné switch Cisco ponúka 48 portov 1 GbE RJ -45, dva porty 10 GbE SFP + a 2 porty combo 10GBase-T . Prepínací kapacita switche je až 176 Gbps a rýchlosť smerovanie činí až 130,9 Mpps . Prevedenie switche je 1RU .ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIEPočet portov: 48 x 1GbE RJ-45, 2 x 10GBase-T / SFP + combo (uplink), 2 x 10GbE SFP + (uplink) PoE: nie Kapacita switche: 176 Gb / s Rýchlosť smerovanie: 130,9 Mp / s Rozmery: 440 x 257 x 44 mm hmotnosť: 3,73 kgZáručné podmienky
od 2673 €
Porovnať ceny
Cisco IE-2000-4T-G-B. Typ prepínača: riadený, Prepínač vrstiev: L2. Typy RJ-45 Ethernet portov: Fast Ethernet (10/100), Počet RJ-45 Ethernet portov: 6, Počet USB 2.0 portov: 1. Plne duplexný režim. Tabuľka MAC adries: 8000 položky. Sieťový štandard: IEEE 802.1ab,IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE.... Napájací konektor: Napájací konektor
od €
Porovnať ceny
PREPÍNAČ TP-LINK T3700G-52TQ Kľúčové vlastnostiPodpora viacerých smerovacích protokolov 3. vrstvy vrátane RIP/OSPF/ECMP/VRRP, ktoré podporujú škálovateľnosť sieteTechnológia True Physical Stacking podporuje až 8 jednotiek pre vysokú škálovateľnosť a efektívne riadenie redundancie10-gigabitové ethernetové hlavné spojenie umožňuje aplikáciám náročným na šírku pásma pracovať bez preťaženia a prenášať dáta rýchlejšieVymeniteľný napájací zdroj a funkcia redundantného napájania minimalizujú prestojePIM-SM/PIM-DM/IGMP Snooping pre flexibilnú správu videaÚčelSéria riadených prepínačov L3 T3700 je navrhnutá na vytvorenie siete, ktorá je škálovateľná, stabilná a umožňuje vysokorýchlostný prístup. Vďaka podpore širokej škály smerovacích protokolov, 10Gb/s slotom, technológii fyzického stohovania, rozsiahlym možnostiam správy a podpore redundantných napájacích zdrojov je T3700G-52TQ spoľahlivým a nákladovo efektívnym riešením pre podnikové, univerzitné a ISP sieteTechnológia fyzického stohovaniaPrepínač má 2 pevné a dva voliteľné porty 10G SFP+, ktoré možno použiť na stohovanie. T3700G-52TQ podporuje až 8 prepínačov s celkovým počtom 384 Gb portov, 32 Gb kombinovaných portov SFP a 32 portov 10G SFP+ v jednom fyzickom zásobníku, čo poskytuje prepínaciu kapacitu 1408 Gb/s. Zásobník možno pohodlne monitorovať a ovládať prostredníctvom IP adresy.Rozsiahle možnosti správySéria T3700 má 3 porty na správu: konzolový port RJ45, konzolový port Micro-USB a vyhradený port RJ45. Port Micro-USB je určený pre prenosné počítače, ktoré nemajú rozhranie RS232 (DB9). Správa sa vykonáva prostredníctvom rozhrania CLI. Port RJ45 pre správu sa používa len na správu prepínača, takže ostatné porty RJ45 sa môžu používať na prenos údajov.Možnosť montáže do 19 stojanov Technické špecifikácieHARDVÉROVÉ FUNKCIE Normy a protokoly iEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1pPorty : 48 portov RJ45 10/100/1000 Mb/s, (automatické vyjednávanie rýchlosti/automatické kríženie - automatické MDI/MDIX), 4 kombinované gigabitové sloty SFP, až 4 sloty 10G SFP+ (2 vstavané a 2 voliteľné sloty 10G SFP+), 1 konzolový port RJ451 port Micro-USB, 1 port USB, 1 port pre správuSieťová kabeláž : 10BASE-T: káble UTP kategórie 3, 4, 5 (maximálne 100 m),100BASE-TX/1000Base-T: káble UTP kategórie 5, 5e alebo vyššie (maximálne 100 m),100BASE-FX: MMF, SMF,1000BASE-X: MMF, SMF,10GBASE-LR,10GBASE-SRBez ventilátora : Nie, 2 odnímateľné ventilátoryNapájanie : 100~240VAC, 50/60Hz Dva napájacie moduly podporujúce výmenu za prevádzky: PSM150 (150W)Rozmery (V x Š x H) : 440*420*44 mm (17,32*16,55*1,73 palca)FYZICKÉ STOHOVANIE Konvertory SFP+ a medené káble (DAC) : TXM431-SR,TXM431-LR,TXC432-CU1M,TXC432-CU3MMaximálny počet stohovacích portov : 2 SFP+Počet jednotiek v zásobníku : 8Kapacita stohovacieho portu : 20 Gb/s (Full-Duplex)ÚČINNOSŤSpínacia kapacita : Až 176 Gb/s pre samostatný prepínačRýchlosť odovzdávania paketov : Až 130,9 Mp/s pre samostatný prepínačTabuľka adries MAC : 32KPaketová vyrovnávacia pamäť : 4 MBJumbo rámy : 12KBPočet trás : 8K IPv4Počet statických trás : 256 IPv4Počet rozhraní s adresami IP : 128 IPv4FUNKCIE SOFTVÉRU Funkcia Quality of Service : Prioritizácia prevádzky CoS/DSCP na základe 802.1p, podpora 8 prioritných front, nastavenie prioritnej fronty: SP, WRR, SP+WRR, limit prenosu dát závislý od portu a tok dát, hlasová VLANFunkcie prepínača vrstvy 2 iGMP Snooping V1/V2/V3,MVR,podpora LACP v súlade so štandardom 802.3ad (až 64 agregačných skupín s 8 portami na skupinu) Spanning Tree STP/RSTP/MSTP,filtrovanie/ochrana BPDU,TC/Root Protect,funkcia detekcie spätnej slučky,riadenie toku dát 802.3xVLAN : Podporuje až 4K VLAN súčasne, IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRPZabezpečenie prenosu : Väzba IP-MAC-Port-VID,IEEE 802.1X,AAA,Radius/Tacacs+,Ochrana proti útokom DoS,IP Source Guard,SSH v1/v2,SSL v2/v3/TLSv1,Zabezpečenie portov,ACL,Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm ControlFunkcie prepínača L3 maximálna rýchlosť presmerovania IP,Statické smerovanie,RIP v1, v2,OSPF v2,ECMP,PIM-SM/PIM-DM/IGMP,DHCP/DHCP Relay server,ARP Proxy,VRRPManažment rozhranie GUI webového prehliadača,Rozhranie príkazového riadka CLI,SNMP v1/v2c/v3, kompatibilné s verejnými a súkromnými knižnicami MIB TP-LINK RMON (skupiny 1, 2, 3, 9),DHCP/BOOTP klient, DHCP Snooping, DHCP Option82,Monitorovanie CPU,Zrkadlenie portov,SNTP synchronizácia času,Integrovaný protokol NDP/NTDP,Aktualizácia firmvéru: prostredníctvom protokolu TFTP a webového prehliadača, systémové protokoly a verejné knižnice MIB, funkcia Dual Image, správa IPv6INÉCertifikáty cE, FCC, RoHSObsah balenia : Spínač,Napájací kábel,Stručná inštalačná príručka,CD,Montážna súprava,Gumové stojanySystémové požiadavky : Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ alebo Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® alebo Linux.Pracovné prostredie : Prípustná prevádzková teplota: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32℉ ~ 104℉), Prípustná teplota skladovania: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40℉ ~ 158℉), prípustná vlhkosť: -40℉ ~ 158℉ 10 % ~ 90 % bez kondenzácie, prípustná vlhkosť pri skladovaní: 5 % ~ 90 % bez kondenzácie
od 2979 €
Porovnať ceny
Rozhrania: 8 x 100Base-TX RJ-45 ¦ 1 x konzola RJ-45 management ¦ 1 x USB správaMetóda
od 117 €
Porovnať ceny
Edimax GS-5424PLC V2. Typ prepínača: Spravovaný. Typ základného prepínacieho portu RJ-45 Ethernet: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet základných prepínacích portov RJ-45 Ethernet: 28. Plný duplex. Tabuľka adries MAC: 8000 záznamov, kapacita smerovania/prepínania: 56 Gbit/s. Sieťový štandard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE.... Napájanie cez Ethernet (PoE). Montáž do stojana, Form factor: 1U .
od 354 €
Porovnať ceny
HPE (J9993A) Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module sieťový prepínač 10 Gigabit
od 2719 €
Porovnať ceny
sieťový prepínač Nespravované L2 Fast Ethernet (10/100) ČiernaTyp prepínača: Nespravované, Prepínač vrstiev: L2Typy RJ-45 Ethernet portov: Fast Ethernet (10/100), Počet RJ-45 Ethernet portov: 5Plne duplexný režimTabuľka MAC adries: 1000 položkySieťový štandard: IEEE 802.3xJednosmerné vstupné napätie: 12 - 58 VMontovateľné na stenu, Inštalácia do Racku
od 155 €
Porovnať ceny
PLANET FSD-604HP 6portový PoE prepínač 10/100Base-TX, vrátane 4x Power over Ethernet injektorov (napájačov) štandardu IEEE 802.3at, celkový výkon až 60W.Extend mód pre spojenie rýchlostí 10Mb/s do vzdialenosti až 150-200m na UTP podľa použitého vedenia vrátane napájania PoE. Portové VLAN na PoE portoch.Automatická detekcia 10/100Mbps a skríženie káblov. ESD+EFT ochrany, bez ventilátorov, napájanie vnútornej AC 230V.Nespravovaný prepínač vhodný pre CCTV kamerové IP systémy. Má malé rozmery, nízky príkon a možnosť ďalej napájať Power over Ethernet koncové zariadenia podľa štandardu IEEE 802.3at. Umožňuje pripojiť a napájať zariadenie ethernet rýchlosťou 10Mb/s do vzdialenosti až 250m na klasickej UTP kabeláži, jednotlivé porty s PoE napájaním je možné prevádzkovo oddeliť portovými VLAN. 250m je teoretické maximum závislé na kvalite kabeláže a konektorov, v bežných podmienkach je reálna vzdialenosť 150m.Podľa našich testov je reálna vzdialenosť na kvalitnom kábli Cat 6 200 metrov, na kábli Cat 5e 150 metra +-10%.ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIAFyzické vlastnosti:Porty: 6 x RJ-45 10/100BASE-TXPamäť: 2k MAC adries, buffer 1536 bPriepustnosť: zbernica 1,2 Gbps, prevádzkovo 0,89 Mpps (64b)Prevedenie: desktopNapájanie: interný zdroj AC 110-240V/50-60Hz, celkový príkon do 3WOchrana: ESD ±6KV DC, EFT ±4KV DCPrevádzková teplota: 0 až 50 °CRozmery: 168 x 93 x 32 mmHmotnosť: 500 gPOE funkcie:Celkový napájací výkon: 60 W, IEEE 802.3af, IEE 802.3atPočet injektorov: 4 x až 30 WTyp napájania: End-spanPokročilé funkcie:Extended mód 10Mb/ss dosahom až 200m
od 43 €
Porovnať ceny
Intellinet 561242, 24-Port Gigabit Ethernet PoE+ Switch s 2 SFP Ports (561242) Intellinet 561242, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Plně duplexní režim,Podpora napájení po Ethernetu (PoE), Instalace do racku, 1UÚvodní popisIntellinet 561242. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: GigabitEthernet (10/100/1000), Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 24,Počet instalovaných modulů SFP: 2. Plně duplexní režim. Tabulka MACadres: 8192 pol., Kapacita přepínání: 52 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3×. Podpora napájení po Ethernetu (PoE). Instalace do racku, Formát: 1U
od 416 €
Porovnať ceny
Technické parametre Prevedenie Rack Zdroj 100–240VAC 50/60 Hz Limit Prepínania 2000 Gbit/s Kapacita Pamäti 16000 MB Color Black Normalna spotreba energie 400 W Počet portov QSFP28 4x (100GbE) Počet portov SFP28 48x (25GbE) Warranty 1-year warranty Dimensions (VxŠxH) 44 mm - 434 mm - 460 mm .
od 13210 €
Porovnať ceny
Stohovateľný riadený prepínač; 48 x 10/100/1000 RJ-R5 portov (PoE - až 1440 W); 2 x 10GBASE-T porty
od 3747 €
Porovnať ceny
D-Link DBS-2000-52 52xGb Nuclias Smart Managed Switch 4x 1G Combo Porty (s 1 ročnou licenciou) 52-portový gigabitový Nuclias Smart Managed Switch vrátane 4x 1G Combo portov (s 1 ročnou licenciou)48 x 10/100/1 000 Mb / s4 x port Combo 1000BaseT / SFPD-Link Nuclias Cloud ManagementNasadenie nulovým dotykomOver-the-air aktualizácie firmvéru prostredníctvom clouduVoice VLANHalf / Full-Duplex, automatické vyjednávanie, Auto MDI / MDIXRiadenie toku EEE 802.3xS pasívnym chladením802.1w strom s rýchlym rozložením (RSTP)802.3ad agregácia odkazovIGMP SnoopingKonfigurovateľné skupiny VLAN 256Jumbo rámPrepínacia kapacita 104 GbpsVeľkosť tabuľky MAC adries 16kPoE založené na časeACL na báze MAC / IP max. 768 záznamovIEEE 802.3az EEE
od 531 €
Porovnať ceny
C1000-16T-2G-L 16x 10/100/1000 ethernetových portov, 2x 1G SFP uplinkyPrepínače Cisco ® Catalyst ® série 1000 sú prepínače vrstvy 2 s pevným riadením Gigabit Ethernet a Fast Ethernet podnikovej triedy navrhnuté pre malé firmy a pobočky. Jedná sa o jednoduché, flexibilné a bezpečné prepínače, ktoré sú ideálne pre skriňu mimo káblov a kritické nasadenie internetu vecí (IoT). Cisco ® Catalyst ® 1000 funguje na softvéri Cisco IOS ® a podporuje jednoduchú správu zariadení a správu siete prostredníctvom rozhrania príkazového riadka (CLI) a webového používateľského rozhrania. Tieto prepínače poskytujú vylepšené zabezpečenie siete, spoľahlivosť siete a prevádzkovú efektivitu pre malé organizácie.Hlavné vlastnosti:Prepínače radu Cisco Catalyst 1000:8, 16, 24 alebo 48 gigabitových ethernetových a 24, 48 portových rýchlych ethernetových dát alebo portov PoE+ s presmerovaním rýchlosti2 alebo 4 pevné 1 gigabitové ethernetové malé formáty zapojiteľné (SFP)/kombinované uplinky RJ 45 (iba modely s 8 portmi) alebo 4 pevné uplinky 10 gigabitového ethernetu s vylepšeným SFP (SFP+) na modeloch gigabitového ethernetu a 4 pevné 1 gigabitový ethernet Small Form-Factor Pluggable (SFP) a 2 RJ 45 Combo uplinky na modeloch Fast EthernetTrvalá podpora PoE+ s rozpočtom výkonu až 740 W.CLI a/alebo intuitívne možnosti správy webového používateľského rozhraniaMonitorovanie siete prostredníctvom vzorkovaného toku (sFlow)Zabezpečenie s podporou 802.1X pre pripojené zariadenia, analyzátorom prepínaných portov (SPAN) a ochranou BPDU (Bridge Protocol Data Unit)Kompaktné modely bez ventilátora sú k dispozícii s hĺbkou menej ako 13 palcov (33 cm)Podpora správy zariadenia s bezdrôtovým prístupom cez Bluetooth, protokol SNMP (Simple Network Management Protocol), RJ-45 alebo USBSpoľahlivosť s vyšším priemerným časom medzi poruchami (MTBF) a rozšírenou podporou obmedzenej doživotnej záruky (E-LLW)
od 465 €
Porovnať ceny
HPE 1420 5G PoE+ (32W) Switch / 5x GLAN / Layer 2 / Unmanged / POE
od €
Porovnať ceny
ZyXEL GS1900-24EP-EU0101FModel GS1900-24EP disponuje 24 Gigabit porty , z ktorých 12 podporuje PoE napájania štandardu 802.3at s celkovým výkonom až 130 W . Rovnako ako ostatné PoE prepínače radu GS1900 dokáže cez port dodávať až 30 W a dokonale sa tak hodí pre malé skupiny zariadenia, ktoré príležitostne vyžadujú vyšší príkon, ako sú napr. IP kamery. Prepínač navyše do pripojeného zariadenia dodáva len toľko energie, koľko je potrebné, vďaka čomu jej zostane viac na ostatné porty.Medzi prednosti tohto modelu patrí tiež šikovný ventilátor < / b>, ktorý svoju rýchlosť automaticky prispôsobuje vnútornej teplote prepínače, čím prispieva k jeho absolútne tichej prevádzke. Užívatelia určite ocenia tiež sprievodca ZON pre veľmi rýchle a jednoduché nastavenie. V neposlednom rade za zmienku stojí podpora VLAN pre hostí , vďaka ktorej možno hostí v prípade potreby izolovať od hlavnej siete, a tlačidlo Reboot / Restore umožňujúce kedykoľvek obnoviť pôvodné nastavenie prepínača. < / p>ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIEPočet portov: 24 Gbit x RJ-45 PoE: áno, 12 x 802.3at Kapacita switche: 48 Gb / s Rýchlosť smerovanie: 35,7 Mp / s Rozmery: 330 x 230 x 44 mm
od 242 €
Porovnať ceny
Prevedenie Rack mounted 19", Technológia Gigabit Ethernet + 10 GbE porty, Management Web, Vlastnosti switche Funkcia POE na portoch
od 1405 €
Porovnať ceny
Modernizujte prístupovú sieť v areáli. Prvé 24-portové a 48-portové multi-gigové a multi-gigové 60W PoE prepínače v odvetví pre moderné počítačové zaťaženie a vyššiu produktivitu pracovníkov.DELL N2224PX-ON. Typ prepínača: Riadený, Úroveň prepínača: L3. Typ základných prepínacích portov RJ-45 Ethernet: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet základných prepínacích portov RJ-45 Ethernet: 24, Počet portov USB 2.0: 1. Plný duplex. Tabuľka adries MAC: 32 000 záznamov, Smerovacia/prepínacia kapacita: 160 Gbit/s. Sieťový štandard: IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt. Napájanie cez Ethernet (PoE). Montáž do stojana, tvarový faktor: 1U DELL Powerswitch N2224PX-ON 24x1 2,5G PoE 30W 60W 4x25G 2x40G Stohovanie 1xAC PSU IO PS airflow OS6
od 4074 €
Porovnať ceny
TP-Link TL-MC1400 je precízne vyrobený case rackového rozmeru (2U) určený pre 14 media konvertorov. Case je dodávaný vrátane aktívneho chladenia a napájania.Case má pasívne backplane a zdieľa napájania pre mediakonvertory – môže mať až 2 napájacie zdroje – dodávaný striedavý alebo jednosmerný.Médiá konvertorov sa do casu montujú pomocou dodávaných lyžín. Case zjednodušuje inštaláciu väčšieho počtu media konvertorov v rozvádzači a je určený len pre mediakonvertory značky TP-LINK verzia s označením "v2", ktoré majú 9 V napájanie (tieto "v2" konvertory výrobca dodáva od polovice roka 2009).Kompatibilné media konvertoryMC100CM Fast Ethernet Media Converter (10/100M RJ45 to 100M multi-mode SC Fiber)MC110CS Fast Ethernet Media Converter (10/100M RJ45 to 100M single-mode SC Fiber)MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter (10/100M RJ45 to 100M single-mode SC Fiber)MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter (10/100M RJ45 to 100M single-mode SC Fiber)MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M multi-mode SC Fiber)MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M single-mode SC Fiber)MC211CS WDM Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M single-mode SC Fiber)MC212CS WDM Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M single-mode SC Fiber)MC220L Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M multi-mode/single-mode LC Fiber)ŠpecifikácieNapájanie: 100 - 230 V, 50 až 60 HzPrevádzková teplota: 0 - 40 °CRozmery: Rack 2U, 482 x 358 x 86 mmSloty: 14x media konvertorHmotnosť: 8 kgVýstupné napätie: 9,5 V, 9,5 A
od 176 €
Porovnať ceny
Prepínač HPE Aruba 6100 24G 4SFP+ - riadený prepínač - 24 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - prúdenie vzduchu zo strany na stranu - montáž do stojana
od 1107 €
Porovnať ceny
Max. Výstupný výkon PoE (spolu): 240 W Porty Fast Ethernet RJ-45: 0 Porty Gigabit Ethernet RJ-45: 8 Voľné sloty pre SFP: 2 Napájanie cez Ethernet (PoE): PoE+ Trieda ochrany (kód IP): IP30 Prevádzková teplota min.: -40 °C Prevádzková teplota max.: 75 °C Skupina produktov: Sieťové prepínače Produktový typ: Priemyselné siete Sieťový štandard: Gigabit Ethernet Celkový počet portov: 10 Počet portov PoE: 8 Výška balenia: 70 mm Šírka balenia: 160 mm Hĺbka balenia: 230 mm Hmotnosť balenia: 1,158 kg Hrubá hmotnosť: 1 158 Aktuálne vydanie katalógu: 23.1 Aktuálna stránka katalógu: 1.17 LAN (Mbit/s): 10/100/1000 Výška: 23 mm Šírka: 150 mm Rozmery: 145 mm Hmotnosť: 635 g Výrobca: TRENDNET Farba: čierna Trendnet TI-PG102F. Typ základného prepínacieho portu RJ-45 Ethernet: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet základných prepínacích portov RJ-45 Ethernet: 8. Plný duplex. Tabuľka adries MAC: 11 000 záznamov, kapacita smerovania/prepínania: 20 Gbit/s. Sieťový štandard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Jednosmerné vstupné napätie: 48 - 56 V. Napájanie cez Ethernet (PoE). Montáž na stenu
od 491 €
Porovnať ceny